Kanal D'de Aşkın Tarifi Final Yapınca Baht Oyunu İçin de Kötü Haber Geldi

Kanal D ekranlarında yayınlanan TV dizisi Aşkın Tarifi final yapınca şimdi de Baht oyunu için tehlike çanları çalıyor. Gelişmeleri derleyen Televizyon Gazetesi izleyicileri tedirgin eden haberi duyurdu. İşte ayrıntılar...

Kanal D'de Aşkın Tarifi Final Yapınca Baht Oyunu İçin de Kötü Haber Geldi
Yayınlanma Tarihi : 20 Ağustos 2021 18:55

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrollerini paylaştığı Aşkın Tarifi dizisi için final kararı alınmasının ardından Baht Oyunu hayranları endişeye kapıldı.

Kanal D ekranlarında her pazartesi akşamı izleyiciyle buluşan ve şimdiye kadar 10 bölümü yayınlanan Aşkın Tarifi dizisi, düşük reytingler nedeniyle 13. bölümde final yapma kararı aldı. Kanalın düşük performanslı dizileri yayından kaldırdığını iyi bilen Baht Oyunu izleyicileri de bu durumdan etkilenecek gibi duruyor.

Başrollerini Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın paylaştığı Baht Oyunu dizisi son dönemlerde reyting sıralamasında düşüşe geçti. Yaz döneminin hikayesi en çok beğenilen projeler arasında yer alan Baht Oyunu dizisi, eylül ayı ile birlikte yayına girecek yeni diziler nedeniyle izleyicisinde azalma bekleniyor. Hem izleyici kaybetme hem de düşük reyting nedeniyle Kanal D'nin Baht Oyunu için final kararı alabileceği hayranları arasında endişeye yol açtı. Dizi hayranları sosyal medyada etiket açarak, tüm dizi hayranlarını ekran başına davet etti.

Hikayesiyle yaz dönemi dizileri arasında adından en çok bahsettiren proje olsa da düşül reytingler büyük sorun olabiliyor.

Henüz 10. bölümü 24 Ağustos Salı akşamı yayınlanacak olan dizide yaşanacaklar da oldukça merak ediliyordu.

Ada ve Bora arasında kıskançlık krizleri başlasa da aşk kıvılcımları alevleniyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler