Kanal D yeni başlayan dizisine final kararı aldı! Herkes Şaşkın

Yargı dizisiyle fırtınalar estiren Kanal D bir TV dizisine final kararı aldı.. Üstelik daha yeni başlamıştı

Kanal D yeni başlayan dizisine final kararı aldı! Herkes Şaşkın
Yayınlanma Tarihi : 06 Ekim 2021 18:44

Kanal D ekranlarında Sadakatsiz dizisi reyting rekorları kırıyordu. Birde Yargı dizisi eklendi ki Kanal D'nin keyfine diyecek yok.

Bu yüzden reyting deposu dizilerini el üstünde tutarken yeterli seyirci kazandırmayan dizileri ise final yaptırıp çöpe atıyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen bir diziye de final kararı geldi. Gerekçe ise reyting oldu.

Televizyon gazetesi tarafından geçilen bir habere göre Kanal D ekranında yaz döneminde başlayan ve izleyicilerin de çok sevdikleri Baht Oyunu dizisi için final kararı alındığına yönelik iddialar vardı.


Ve Kanal D yönetimince alınan kararla Yeni dizinin erken finali izleyicileri çok üzdü…Üstelik Kanal D yayınladığı fragman ile 17. bölümün final olacağını net bir şekilde seyirciye duyurdu. Kanal D’nin final duyurusuna sosyal medyadan izleyicilerin tepkisi ise sert oldu.

Yaz dizisi olarak ekrana gelen ve sonrasında sezonda da devam kararı alınan Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel’in ilk önce partner sonrasında da sevgili oldukları Baht Oyunu dizisi eğlenceli hikayesi ile seyirci çok sevildi.

Kanal D yönetiminin aldığı kararla Dizinin 17. bölümüyle 12 Ekim Salı akşamı final yapacak olması ise hayranlarını derinden yıktı..

SOSYAL MEDYADA İSYAN YAĞDI!

Öte yandan Birçok dizi hayranı Kanal D’nin bu kararına tepki gösteren paylaşımlar yaptı. Ve Çok iyi partner uyumunun bulunduğu ve hikayesinin de güzel ilerlediğini belirten izleyiciler, Baht Oyunu dizisinin final yapmasının Kanal D için bir kayıp olacağını dile getirdi.

60c1bd0e55428431541d4d8d.jpg

Baht Oyunu final bölümüyle 12 Ekim Salı 20.00’da Kanal D’de ekranında son kez yayınlanacak. Yargı dizisi ve Sadakatsiz dizisiyle fırtınalar estiren Kanal D'nin yeni dizi projeleri olduğu bu dizilerin de en az Yargı kadar başarılı diziler olduğu söyleniyor.

Önümüzdeki günlerde Kanal D'nin yeni dizilerini ekrana getirmesi bekleniyor. Baht oyunu dizisine acımayan Kanal D'nin Arka Sokaklar hariç reyting getirmeyen hiç bir diziye tahammül etmeyeceği de kanıtlanmış oldu. Kanalın iş anlayışı açıkçası bu. Reyting getirmeyen gider. Baht oyununda reyting düşünce oyunda böylelikle bitmiş oldu..

İlgili Haberler