Kanal D Sezona Damga Vuracak Yeni Dizisini Duyurdu Ekip Tam Bir Olay

Kanal D ekranında yayınlanacak yeni dizi projesini TV100'den Birsen Altuntaş duyurdu. Dizi projesinin ayrıntıları da belli oldu. İşte merakla beklenen yeni projenin detayları...

Kanal D Sezona Damga Vuracak Yeni Dizisini Duyurdu Ekip Tam Bir Olay
Yayınlanma Tarihi : 28 Temmuz 2021 21:58

Yaz sezonuna dolu dolu giren Kanal D, merakla beklenen yeni bir projeyle tekrar gündemde. TV100 yazarı Birsen Altuntaş Kanal D'nin merakla beklenen yeni projesini duyurdu.

TV100'den gazeteci Birsen Altuntaş, Kanal D'de ekranlara gelecek yeni projenin usta yazar Namık Kemal'in aynı isimli eserinden uyarlanacağı ve dizinin isminin İntibah olacağını bildirdi.

Altuntaş, projenin BKM tarafından hazırlıklarına başlandığını ve Melek Gençoğlu ile Su Ersöz'ün projeyi kaleme aldığını duyurdu.

Yazar Namık Kemal'in aynı isimli eserinden uyarlanacak olan dizinin bir dönem dizisi olup olmadığının henüz belirlenmediğini aktaran gazeteci Altuntaş, merakla beklenen İntibah dizisinin yönetmenliğini Hilal Saral'ın üstleneceğini aktardı.

Henüz başrol oyuncuları belirlenmeyen dizi projesi için çalışmaların devam ettiğini ve oyuncuların netleşir netleşmez Eylül ayında çalışmalara başlanacağını ve Ekim ayında ise ilk bölümün yayınlanmasının planlandığı aktarıldı.

Kaynak: Birsen Altuntaş - Televizyon Gazetesi - TV100 - Objektif Port