Kanal D Sadakatsiz Dizisi İçin Son Kararını Duyurdu Beklenen Gelişme...

Sezon finali yapan Sadakatsiz dizisi ne zaman 2.sezona başlayacak merak edilirken Kanal D sevilen TV Dizisi Sadakatsiz için son kararını verdi..

Kanal D Sadakatsiz Dizisi İçin Son Kararını Duyurdu Beklenen Gelişme...
Yayınlanma Tarihi : 27 Ağustos 2021 19:09

Yayınlandığı ilk sezon Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren Sadakatsiz ekrana ne zaman dönecek merak edilirken Kanal D'den beklenen haber geldi.

Uzun bir süredir ekranda olmayan Sadakatsiz Eylül ayında ekranda olacak.

1 Eylül 2021 itibariyle yeni sezon çekimleri başlanacak. Aksi bir durum olmazsa Eylül'ün ikinci haftası Sadakatsiz ekranda olacak.

İlk sezon reyting konusunda gündemi alt üst eden Sadakatsiz dizisinin ikinci sezonda da fırtınalar estirmesi bekleniyor.

İKİNCİ SEZON ONAYI NASIL ÇIKTI?

Kanal D bugüne dek çok sayıda dizisine şans vermemişti. Ancak Sadakatsiz dizisi Kanal D için de beklenmedik bir başarı oldu. Dizi sadece yurt içinde değil yurt dışından da olumlu dönüşler alınca ikinci sezon onayı çıktı.

625.jpg

Dizi ikinci sezonda da beklenen ilgiyi görürse 3.sezonda da ekranda olması bekleniyor.

SEZON FİNALİNDE YAŞANANLAR

Asya ve Derin'in birbirine kanıtlamak istediği gerçekler geçmiş ve de geleceğin gerilimli bir hesaplaşmasına dönüşmüş ve olaylar çıkmıştı. Asya, Derin'le konuşmak üzere kapısına dayanmış sonrasında Derin Asya'nın görüşme teklifini kabul etmişti. Gönül ise bu durum karşısında Derin'in gitmesine engel olmak istemiş ve bu girişiminde başarılı olamamıştı.

Derin ile Asya arabayla uçurumun eşiğinde ölümle karşı karşıya gelmişti. Asya ve Derin korkunç bir şekilde uçurumdan yuvarlanmıştı. Yeni bölümde Asya ve Derin'e ne olacağı henüz bilinmiyor. Kimi dizi koliklerin iddiasına göre ya sakat kalacaklar ya ikisinden birisi vefat edecek..

Eylül ayında Sadakatsiz dizisi anlaşılan yine çok konuşulacağa benziyor..

Kaynak: Objektif Port - Sadık Şimşek

İlgili Haberler