Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Sadakatsiz Dizisinde İsyan Var, Oyuncular Tepkili

Kanal D ekranlarında yayınlanan TV Dizisi 'Sadakatsiz' yeni sezon için çekimlere başlıyor. Ancak yaşanan bir sorun oyuncuları çok kızdırdı. Gelişmeleri Televizyon Gazetesi derledi.

Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Sadakatsiz Dizisinde İsyan Var, Oyuncular Tepkili
Yayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2021 20:55

Kanal D ekranlarından ilk sezonuyla fırtınalar estiren Sadakatsiz dizi geçtiğimiz Haziran ayının başında sezon finali yaptı. İlk sezonu 31 bölüm süren dizi, hem hikayesi hem de oyuncuların performansıyla adından bir hayli söz ettirdi. Reyting sıralamasında da birinciliğe oynayan dizinin ikinci sezonun ilk bölümünün yayınlanması günler kaldı. Ancak hızlı ve yoğun geçecek ikinci sezon, dizi oyuncularını kızdırdı.

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un rol aldığı uyarlama dizi Sadakatsiz, ilk sezonunda elde ettiği başarıyı ikinci sezona taşımak için kolları sıvadı. Birinci sezonun bitmesinin ardından dizi ekibi tatile çıktı. Yaklaşık 3 aydır tatil yapan ekip apar topar sete döndü.

Kanal, Sadakatsiz ile aynı gün ve saatte yayınlanan ATV'nin Kuruluş Osman dizisiyle başa baş bir performans gösterse de bazı haftalar ezip geçmişti. Bunu fırsata çevirmek isteyen yapımcı, ellerinde stok bölüm olmadan yayın tarihini erkene alarak dizi oyuncularını zora soktu.

1 Eylül Çarşamba günü Sadakatsiz ekibi bir araya gelerek çekimlere başlayacak. Oyuncuları ve dizi ekibini kızdıran karar ise Kanal D'den geldi. Dizinin ikinci sezon ilk bölümünü 15 Eylül'de yayınlama kararı kaldı. Bu kararın arkasında ise dizinin rakibi Kuruluş Osman yatıyor.

Kuruluş Osman, tarihi bir dizi olduğu için çekimleri uzun ve yorucu oluyor. 15 Eylül tarihinden sonra yeni sezon bölümlerini yayınlayacak olan Kuruluş Osman dizisinin önüne geçmek isteyen Kanal D, ellerinde stok bölüm olmadan diziyi yayına sokmayı hedefliyor.

Anlaşılan, Sadakatsiz ekibi ikinci sezonda bir hayli yoğun ve yorucu bir tempoyla karşı karşıya kalacak. Haftalık çekimlerin ne kadar yorucu ve zor olduğu birçok oyuncu tarafından defalarca gündeme getirilmişti.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port