Kanal D dizisi Camdaki Kız'da yer alan Enis Arıkan Ortalığı Karıştırdı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterine hayat veren Enis Arıkan dün yayınlanan bölümden sonra gündem oldu.

Kanal D dizisi Camdaki Kız'da yer alan Enis Arıkan Ortalığı Karıştırdı
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2021 15:37

Camdaki Kız dolu dolu bir bölümle yine ekrana geldi. Dün akşam yayınlanan 20.bölümde damga vuran isim ise Enis Arıkan oldu.

Enis Arıkan'ın canlandırdığı Muzo karakterine sosyal medyada tepki yağdı. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerde en sevilen karakter olan Muzo bu kez nefret edilen bir karaktere dönüştü!

KIZ ARKADAŞIM DİYE GETİRDİ

Öte yandan Kız arkadaşım diye kötü yola düşmüş bir kadınla anlaşma yaptı. Kadına ise Nalan'ın fotoğrafını vererek onun gibi giyinmesini ve saçlarını da onun gibi yapmasını istedi. Nalan'a gizli gizli aşık olan Muzo böylelikle Sedat ve Nalan'ın karşısına tıpkı Nalan'a benzeyen birini çıkardı.

camdakikiz-yusrageyki-2yka1.jpg

O Sahneleri izleyenler Muzo karakteri içinde dizide herkes mi ruh hastası olur diyerek tepki gösterdiler. Sosyal medyada deyim yerindeyse Enis Arıkan fırtınası esti.

19 Bölümdür en çok sevilen karakter senaristlerin böylesi bir ters köşesiyle sevilmeyen bir karaktere dönüştü.

MUZO KÖŞEYE SIKIŞTI

Ayrıca Muzo köşeye de sıkıştı. Kiraladığı kız arkadaşın evine giden Muzo oraya babasının şoförü olan Hayri'nin de gelmesiyle köşeye sıkıştı. Bir odaya kendini kilitleyen Muzo'nun ne yapacağı merak konusu oldu.

İşin ilginç yanı Hayri henüz onun ayakkabılarını fark etmemişti. 21.bölümde Muzo karakterini bekleyen gelişmeleri herkes yakından takip ediyor.

İlgili Haberler