Kanal D Dizisi Camdaki Kız Sonunda Hayri Karakterini Buldu ve Düğüm Çözüldü

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi önümüzdeki günlerde yeni sezona başlıyor. Burcu Biricik'in yeni partneri kim olacak merak ediliyordu ve nihayet düğüm çözüldü. İşte detaylar...

Kanal D Dizisi Camdaki Kız Sonunda Hayri Karakterini Buldu ve Düğüm Çözüldü
Yayınlanma Tarihi : 01 Eylül 2021 22:00

Kısa sürede Kanal D'nin en çok konuşulan ve sevilen dizisi haline gelen Camdaki Kız'da nihayete kavuşan bir gelişme yaşandı.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisi ilk sezonunu 9 bölümle tamamlamıştı. Oldukça çarpıcı ve etkileyici sahnelere imza atan dizi kısa sürede milyonları ekran başına kilitlemişti.

Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan, Selma Ergenç, Nur Sürer, Şerif Erol, Devrim Yakut, Tamer Levent, Tuğrul Tülek ve Hande Ataizi'nin yer aldı Camdaki Kız geçtiğimiz sezon herkesin merak ettiği Hayri karakterinin arkadan gösterildiği sahne ile ekranlara veda etmişti.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabında Şoför Hayri olarak anlatılan karakter, ikinci sezonda Nalan'ın (Burcu Biricik) mutsuz olan evliliğinin sonlandırmasının ardından yeni sevgi kapısı olacak. Ancak Hayri, eğitimsiz ve kaba saba olmasının yanı sıra evli ve çocuk sahibidir.

Merakla Beklenen Hayri Karakteri Ortaya Çıktı

Camdaki Kız dizisinin ikinci sezonuna damga vuracak Hayri karakterini canlandıracak kişi Cihangir Ceylan olarak açıklandı. Uzun süredir Cihangir Ceylan ve yapımcı arasında görüşmelerin yapıldığı magazin sayfalarına düşmüş ancak onaylanmamıştı.

94355.jpg
Hayri karakterini Cihangir Ceylan'ın canlandıracağı haberi ortaya çıktıktan sonra bir diğer merakla beklenen isim ise Hayri'nin eşini oynayacak isim oldu.

Bakalım Hayri karakterinin ortaya çıkmasının ardından ikinci sezonda biz izleyicileri neler bekliyor olacak.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port