Kanal 7 Ekranlarında yayınlanan Emanette yine sular durulmuyor.

Kanal 7 ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanan ve adım adım sezon finali doğru giden Emanet dizisinde 30 Mayıs 2021 itibariyle çekimler bitmiş ve ekip yaz tatiline girmişti.

Kanal 7 Ekranlarında yayınlanan Emanette yine sular durulmuyor.
Yayınlanma Tarihi : 02 Haziran 2021 00:17

Hala ekranda yeni bölümleri devam eden dizimizde sular durulmı-uyor. Geçen hafta hastane baskınıyla Yusuf kaçırılmış, Seher'in de resmen canını elinden almışlardı. Yusuf'un kaçırılması ardından resmen yıkılan Seher suların durulmayacağı olayların içine çekilmiştir.

Öncelikle Yaman'ın Fırat ile birlikte hastane kayıtlarını incelerken Camgöz'ün adamını tanıması üzerine oklar Camgöz 'e dönmüştü ancak Selim'in Seher'i araması ve Yusuf'un elinde olduğunu söylemesi ikisinin iş birliği yaptığını herkesin anlamasına sebep olmuştu

. Dört bir koldan deli gibi Selim'i arayan Yaman, Fırat, Ali ve tüm polis ekibi adeta seferber olmuştur.

Ancak gözü dönen Selim her şeyi ince ince planlar. Seher'i aradığı hattı mobeseye baka baka kıran Selim, polisten nasıl kaçacağını iyi bilmektedir.

Seher'i de yanına alarak yeni bir hayat kurmak için binbir pisliği yapan Selim, artık kaybedeceği bir şey de kalmayınca iyice gözü dönmüştür. Seher'e kargoyla bir telefon yollayan Selim, kendisini yanına çağırmaktadır ve içine yüklediği video ile de Yusuf'u göstererek artık Seher'i mutlaka kendisine çekmeye başaracaktır.

Neslihan & Bora kısmında da sular durulmaz. Bora'nın, Neslihanla yaptığı telefon görüşmesinden sonra kendini tutaması ve Neslihan'ın teyzesine gidip, aslında kendisinin Neslihanla sözlü olduğunu ve Fırat ile Nesilahn'ın sadece oyun oynadığını söylemesi her şeyi alt üst edecektir. Adalet hanım, Neslihan'a son derecede öfkelidir.

Yusuf'un kaçırılması nedeniyle zaten çok üzgün olan Adalet, Neslihan'a çeşitli yasaklar koysa da bakalım tutabilecek mi?

Kara & İbo cephesinde de , halanın fark ettiği bir aşk başlıyor. Ancak Selim'i yakalamaya çok konsantre oldukları için şuan da kendilerinin farkında değiller. İbo'nun hastalığına çok üzülen Kara, duygularını bastırmak için elinden gelen her şeyi yapsa da kimsenin gözünden kaçmaz bu durum.

İkbal cephesinde ise, Dedektif İkbal'i didik ederken, İkbal'in adamları kendisini takip eden adamın dedektif olduğunu anlar ve Yaman'ın kendisini takip ettirdiğini bilir. Zuhal'in intihar ettiğini öğrenen İkbal, koşarak hastaneye gitse de Zuhal kendisini affetmez. İyileştikten sonra hastaneden hapishaneye giden Zuhal, Bıyıklı Melahat'in emirlerine mahkemeye kadar boyun eğmekten başka çaresi ne yazık ki kalmamıştır. Bakalım dizi de daha neler olacak? Olaylar nereden nereye dönecektir?

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.