Kalp Yarası Dizisinde Alınan Karar Büyük Hatayı Ortaya Çıkardı

ATV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Kalp Yarası beklenmedik bir hatanın ortaya çıkmasına neden oldu ve o detay televizyon gazetesinin de gözünden kaçmadı..

Kalp Yarası Dizisinde Alınan Karar Büyük Hatayı Ortaya Çıkardı
Yayınlanma Tarihi : 23 Ağustos 2021 12:54

ATV ekranlarında yaklaşık 7 bölümdür pazartesi günleri ekranda olan Kalp yarası adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Süreç film imzalı dizi her pazartesi ATV ekranında..

23 Ağustos 2021 yani bu akşam yine ekranda olacak Kalp yarasında ise ilginç detaylar var. Televizyon gazetesinin derlemesine göre Yaman karakterinin verdiği hatalı bir karar dizinin neredeyse yeni bölümüne büyük bir damga vuracak. Siniri ve aşkının arasında kalacak olan Yaman'ın yaptığı hata büyük yanlışlara yol açacak.

NELER YAŞANACAK?

Ayşe ve Ferit arasında tam da buzlar yeni yeni erimeye başlamışken Baha konağa şoför olarak gelecek ve Ayşe'nin hayatı alt üst olacak. Yaşanan bu gelişme sonrasında Ayşe açık açık Baha'nın gitmesini isteyecek. Ayşe Baha'nın kolay gitmeyeceğini ise acı bir şekilde anlayacak.

ORTALIK DAHA DA KARIŞIYOR

Sinan bu kez de Yaman yüzünden babasından tokat yiyecek ve gururu incinecek. Sinan bu olayın etkisiyle evden uzaklaşacak ancak Leman her şeyi yanlış anlayacak. Yaşanan bu gelişme sonrasında ise karı koca arasında fırtınalı günler başlayacak..

Öte yandan Fırtına'nın kendisini üstünden atmasından sonra bu işin peşine düşecek Ferit ve Baha'ya adım adım yaklaşırken babasının Sinan'a atmış olduğu tokat nedeniyle bu kez de babasıyla karşı karşıya gelecek.

1713446.jpg

Duygularıyla bir türlü baş edemeyen ve öfkesi ile aşkı arasında kalmak zorunda kalan Yaman ise Hande tarafından geri çevrilince yanlış bir karara sürüklenip gidecek.

Ayşe konağın içine giren Baha yüzünden adeta köşeye sıkışmışken verdiği yanlış bir karar Ferit'le onu hiç beklemediği bir şekilde karşı karşıya getirecek. Bu yüzleşme ikilinin ilişkisinde yeni bir dönüm noktası olacak. Ancak bilinen bir şey var ki Kalp Yarası dizisinde artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.

Kalp yarası bu akşam saat 20.00'da ATV ekranlarında yayınlanacak..

Öte yandan dizinin resmi hesabından da kısa bir paylaşım yapıldı

Kaynak: Televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler