İnci taneleri kaldırıldı mı? Dilber dizisi bitiyor mu?

Sosyal medyada birçok kişi bu soruyu araştırıyor. İnci taneleri dizisi kaldırıldı mı?

İnci taneleri kaldırıldı mı? Dilber dizisi bitiyor mu?
Yayınlanma Tarihi : 29 Ocak 2024 15:12

Son zamanlarda sosyal medyada ve birçok haber sitesinde dolaşan iddialar, izleyiciler arasında endişe yaratmıştı. İddialara göre Ankara merkezli bir dernek, popüler dizi İnci Taneleri için hukuki süreç başlatmış ve dizinin yayından kaldırılacağı öne sürülmüştü. Ancak Kanal D kaynakları bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtiyor.

Kanal D'nin yapımcılığını üstlendiği ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan İnci Taneleri dizisi hakkında çıkan haberlerin asılsız olduğunu belirten yetkililer, dizinin yayından kaldırılması gibi bir düşüncelerinin olmadığını vurguladı. Seyircileri sevindiren bu açıklama, dizinin hayranları arasında büyük bir memnuniyetle karşılandı.


Bu açıklama ile birlikte, İnci Taneleri dizisinin devam edeceği ve izleyicilerin bu sevilen yapımı ekranlarda izlemeye devam edebilecekleri konusundaki belirsizlik ortadan kalkmış oldu.

Sosyal medyada dolaşan iddiaların asılsız olduğunu belirten Kanal D kaynakları ''İnci Taneleri'' dizisi için kendilerine ulaşan herhangi bir yasal başvuru olmadığını da belirtiyor