İddialı Oyuncularla Ay Yapım’dan yepyeni bir dizi daha geliyor!

Yayınladığı çok sayıda diziyle dikkatleri üzerine çeken Ay Yapım yeni bir TV dizisi için çalışmalara başladı. Dizinin kadrosunda oldukça iddialı isimler var.

İddialı Oyuncularla Ay Yapım’dan yepyeni bir dizi daha geliyor!
Yayınlanma Tarihi : 21 Ekim 2021 18:13

Dizi sektöründe en iddialı yapım şirketlerinden biri Ay Yapım. Yayınladığı çok sayıda diziyle adından söz ettiren bu şirket yeni bir TV dizisiyle ekranları ele geçirmeye hazırlanıyor.

Show TV ekranlarında yayınlanacak Üç kuruş dizisi için gün sayan Ay Yapım bu kez Oğlum isimli yeni bir dizi için hazırlıklara başladı.

Çukur, İçeride, Aşk-ı Memnu ve Fatmagül'ün Suçu Ne? Adlı dizilerle adından sıkça söz ettiren Ay Yapım'ın yeni diziyle de ekranları sallaması bekleniyor.

TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş tarafından duyurulan habere göre yeni dizinin adı Oğlum olacak..

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız yer alıyor. Bugüne dek Kara Para Aşk ve Çarpışma gibi dizilerle adından söz ettiren Ahmet Katıksız son olarak Netflix dizilerinden Aşk 101 dizisinin yönetmenliğini yapmıştı. Alev Alev dizisini de yöneten Katıksız şimdilerde Oğlum dizisinin yönetmeni olarak görev alacak..

Kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven gibi oldukça iddialı isimlerin yer aldığı Show TV dizisi Alev Alev, kadınları ön plana çıkarmasıyla da dikkatleri üzerine çekmişti. Show TV reyting rekorları kıran bu Dizi geçtiğimiz kış sezonunun sonunda final yaparak ekrana veda etmişti.

Şimdi Ahmet Katıksız bir kez daha Ay Yapım dizisiyle geri dönüyor. Yeni dizi Oğlum’un yayınlanacağı kanalın yine Show TV olacağı da belirtiliyor. Öte yandan dizinin kadrosundaki Oyuncularıyla da ilgili henüz bir bilgi yok.

Ancak gelen bilgilere göre dizinin kadrosunda birbirinden iddialı ünlü oyuncular yer alacak. Yeni diziye Alev Alev ve Çukur dizisinde yer alan oyunculardan da transferler yapılması bekleniyor. Büyük bir titizlikle süren çalışmalar son aşamaya gelmek üzere. Yapım şirketi bir yandan da dizide yer alacak oyuncularla görüşmeler yapmaya devam ediyor.

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Oğlum dizisiyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Dizide iki çocuğun hikayesine yer verilecek. Konuyla ilgili henüz net bir bilgi verilmezken önümüzdeki ayın sonunda da çekimlere başlanması bekleniyor.

Dizinin Aralık ayı öncesinde de Show TV'de yayında olması bekleniyor. Ancak ilk olarak Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisi ekrana gelecek. Sonrasında ise Show TV ekranlarında Oğlum dizisi yayında olacak..