Herkes Ters Köşe Oldu! Gönül Dağı dizisinde Yeni Ayrılık

TRT1 Ekranlarında yayınlanan TV dizisi Gönül Dağı herkesi ters köşe yaptı. Sevilen diziden beklenmedik bir ayrılık haberi geldi.

Herkes Ters Köşe Oldu! Gönül Dağı dizisinde Yeni Ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2021 00:33

Gönül dağı dizisi ekranların en çok sevilen dizileri arasında yer alıyor. TRT seyircisi deyim yerindeyse Leyla İle Mecnun ve Kuruntu Ailesi gibi dizilerden sonra en çok bu diziyi beğendi. Dizi hem doğal hem de çok ilgi çekici.

Dizide yer alan Serdar karakterinin gelip gelmeyeceği çok merak ediliyordu. Kimi yorumcular Serdar'ın geri döneceğini öne sürmüştü.

Ancak Serdar'ın ayrılığı 34.bölümdeki sahne ile resmen seyirciye duyurulmuş oldu. Utku Ateş tarafından canlandırılan Serdar karakteri dizinin ilk sezonunda hikayede oldukça etkili bir konumda yer alıyordu.

Televizyon gazetesi tarafından paylaşılan habere göre Serdar *karakteri ayrılıyor. İlk olarak Dilek'in nişanlısı olarak diziye giriş yapan Serdar ardından Ciritçi Abdullah'ın nasihatleri ve yönlendirmeleriyle büyük bir değişim yaşamıştı. Kendini bulma hikayesine Serdar iyi bir örnekti..

İlk sezonda Serdar aşkı Elif'i yüz üstü bırakarak gitmişti. Bu ayrılık aslında Utku Ateş'in diziden ayrılık kararı almasıyla gerçekleşmişti.

Senaristler yoksa Elif ve Serdar için çok daha farklı bir hikaye oluşturabilirlerdi.

HAYRANLARI GERİ DÖNSÜN İSTİYORDU

60b7e26cae298bad0e8e4b0b.png

Serdar karakterini çok seven hayranları geri dönmesini istiyorlardı. Ancak 34.bölümdeki bir sahne Serdar'ın artık geri dönmeyeceğini kanıtlamış oldu..

Serdar elinde ne var ne yoksa her şeyini sattı. Hikayede artık ne toprağı kaldı ne de arazisi.. Sadece Elif'in yüreğine saplanan aşk acısı kaldı..

Başarılı oyuncu Zümre Meğreli’nin başarıyla canlandırdığı Elif karakterinin 34. bölümdeki hayal kırıklığı, izleyicilere de resmen aynı duyguyu yaşattı. Elif ne kadar çok üzüldü ise ekran başındakiler de bir aşkın sönüşüne çok üzülerek adeta yıkıldılar.. Çünkü senaryo öyle bir ilerliyordu ki herkes Serdar geri dönecek sanıyordu. Alınan bu kararla adeta hayranlar ters köşe olmuş oldu.

UTKU ATEŞ KİMDİR?

2 Nisan 1990 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Utku Ateş yakışıklılığıyla dikkat çekiyor. Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu olan Utku Ateş İngilizce ve Korece bilmektedir. üstelik çok iyi derecede.

Doğum yeri İstanbul olan yakışıklı oyuncu 2019 yılında Kuzgun dizisi kadrosunda yer alarak başarılı bir giriş yapmıştır dizi sektörüne. Ancak asıl çıkışını TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisiyle yapan Utku Ateş aslen İstanbulludur. Utku Ateş 190 boyuyla adeta genç kızların sevgilisi haline gelmiş bir isimdir..

İlgili Haberler