Herkes Onur Tuna Mahkum Dizisiyle Dönecek Derken Asıl Projesi Ortaya Çıktı

FOX ekranlarında yayınlanan Yasak Elma ve Mucize Doktor dizileriyle yıldızı parlayan Onur Tuna yeni bir TV dizisi için kolları sıvamıştı. Ancak asıl projesi daha başka çıktı. İşte ayrıntılar...

Herkes Onur Tuna Mahkum Dizisiyle Dönecek Derken Asıl Projesi Ortaya Çıktı
Yayınlanma Tarihi : 27 Ağustos 2021 13:40

Onur Tuna, hayranlarına ters köşe yaptı. Herkes, Mahkum dizisiyle ekranları döneceğini beklerken bir proje müjdesi daha verdi. Hem dizi hem de film projesiyle karışımıza çıkacak Onur Tuna'nın herkesten saklanan film projesi belli oldu.

Yasak Elma dizisinin ardından Mucize Doktor dizisinde yer alan Onur Tuna, her iki dizide de oldukça etkileyici performans sergilemişti. Bir çoğumuzun Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Ferman karakteriyle akıllarına kazınan oyuncu, Mahkum dizisi ile anlaşma yaptı. Yakında setlere dönecek olan oyuncunun bir projesi daha var.

Edinilen bilgiye göre, Onur Tuna, Mahkum dizisinin yanı sıra bir sinema filminde rol alacak.

Henüz hazırlıkları devam eden Dilemma isimli sinema filminde yer alacak oyuncuların başında Onur Tuna geliyor. Oldukça etkileyici bir kadroyla sinemaseverlerin karşına çıkacak filmde; Onur Tuna, Gonca Vuslateri, Aslı Tandoğan, Erkan Can, Berrak Tüzünataç gibi isimler yer alacak.

Mustafa Kotan'ın yönetmen koltuğuna oturduğu film için anlaşan oyuncular, oldukça etkileyici bir yapım olacağının altını çizdi.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler