Herkes Merakla Bekliyordu, Üç Kız Kardeş Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak Açıklandı

Kanal D ekranında yayınlanacak Üç Kız Kardeş dizisinin yayın tarihiyle ilgili beklenen açıklama sonunda geldi. Dizinin uzun bir süredir ne zaman yayınlanacağı merak ediliyordu.

Herkes Merakla Bekliyordu, Üç Kız Kardeş Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak Açıklandı
Yayınlanma Tarihi : 05 Şubat 2022 23:56

İclal Aydın'ın çok satan romanından uyarlanan, kendisinin de oyuncu kadrosunda yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisi yayın tarihi açıklandı.

Süreç Film imzalı, senaryosunu Erkan Bingören ve Betül Yağsağan'ın kaleme aldığı, Eda Tekgöz'ün yönetmen koltuğuna oturduğu Üç Kız Kardeş 22 Şubat Salı akşamı ilk bölümüyle Kanal D ekranında izleyiciyle buluşacak.

Başrollerini İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven'in paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisi dram yüklü hikayesiyle seyirciyi derinden sarsacak.

Üç Kız Kardeş'in Hikayesi

Biri güzelliği, biri uysallığı diğeri ise asiliğiyle bilinen, birbirlerine sadık üç kız kardeş olan Türkan, Dönüş ve Derya'nın yaşıtları gibi hayaller kurarken geçmişin gölgesinin altında ve Türkan'ın yaptığı yanlış evlilikle birlikte ailesinin üzerine çöken kara bulutları gözler önüne sererken, Dönüş'ün hayatını alt üst eden geçmişteki sırlar ve Derya'nın geri dönüşü olmayan bir yola girmesi anneleri Nesrin ve babaları Sadık'ı uçurumun kenarına getirecek.

Birbirlerini kaybetme notasına gelecek olmalarına rağmen kızları için savaşan anne ve babanın, üç kız kardeşin birbirinden dram dolu hayatı ile Üç Kız Kardeş 22 Şubat Salı akşamı Kanal D ekranından seyirciyi derinden sarsacak.