Herkes Kurtlar Vadisi derken Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi belli oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final yapınca Oktay Kaynarca'nın Kurtlar Vadisi dizisinde yer alacağı öne sürülmüştü. Merve Dizdar ve Ezgi Mola'nın yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisine transfer oldu

Herkes Kurtlar Vadisi derken Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 02 Kasım 2021 18:28

Oktay Kaynarca hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin final yapması sonrası büyük bir üzüntü yaşamışlardı.

Hayranları Oktay Kaynarca'nın yeni projesini yakından takip ediyordu. Kurtlar Vadisi dizisinde yer alacağı öne sürülen Oktay Kaynarca'nın TRT1 dizisine transfer olduğu öne sürüldü.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar ikilisinin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisine transfer olan Oktay Kaynarca'nın bu dizide hangi karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor.

Ancak iddialara göre Ceylan karakterinin babasına hayat vermesi bekleniyor.

Superhaber adlı site tarafından paylaşılan iddialar sadece bununla sınırlı değil. Oktay Kaynarca diziye dahil olurken Birkan Sokullu'nun ise ayrılabileceği öne sürüldü.

Oysa Dizideki Han karakteri dizi için önemli bir karakter. Yani Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılması söz konusu değil.

EDHO FİNALİ KESİNLEŞTİ

7.Sezonuyla ekrana gelmesi beklenen ancak ATV ile yaşanan kriz sonrası final kararı alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncularından Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından bir veda açıklaması yaparak finali doğrulamıştı.

Bu gelişme üzerine Oktay Kaynarca'nın hangi projede yer alacağı merak konusuydu.

OKTAY KAYNARCA'DAN AÇIKLAMA YOK

Oktay Kaynarca hakkında ortaya atılan Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna katılacağına yönelik iddialar hakkında henüz usta oyuncudan ise bir açıklama gelmedi.