Herkes Ilgaz Diye Beklerken Ceylin'in Aşkı Belli Oldu! Herkes Şaşkına Dönecek

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi üçüncü bölümüyle ekrandaydı. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerinde olduğu dizide beklenmedik gelişmeler yaşandı..

Herkes Ilgaz Diye Beklerken Ceylin'in Aşkı Belli Oldu! Herkes Şaşkına Dönecek
Yayınlanma Tarihi : 04 Ekim 2021 19:40

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde büyük düğüm çözülüyor. Katil kim tartışması devam ederken İnci'nin hocası ve karısının gizli bir ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

Yurt dışına kaçan bu iki şüphelinin kaçışına ise Ceylin'in aceleciliği neden oldu. Ceylin oldukça tuhaf bir karakter. Kimseye neredeyse hiç güveni yok. Bu durum Ilgaz'ı bileden çıkarıyor. Son olarak evde ablasının annesine ilaç içirdiğini sanıp ablasına bile yalancı muamelesi yapması Ceylin'in nasıl bir şüpheci karakter olduğunu ortaya çıkardı!

Metin baş komiser suçsuz çıktı!

Öte yandan Ilgaz'ın babası olan Metin'de şüpheliler arasındaydı. Fakat yardımseverlikte bir numara bir adam olduğu ortaya çıktı. Geçmişte yaptığı bir hatadan ötürü İnci'nin ailesine yardım ediyormuş. Babasının cezaevine girmesindeki operasyondaki sorumlu oymuş.. İntihar etmeye bile kalkışan Metin oğlu Ilgaz sayesinde kurtuldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin yayınlanan 3.bölümünde kuşkusuz Çınar'ın da masum olduğu ve bir çete tarafından tehdit edilmesi nedeniyle sustuğu ortaya çıktı.

Ceylin ve Ilgaz yakınlaşıyor

Ceylin ve Ilgaz arasındaki yakınlaşma ise henüz 3.bölüm olmasına rağmen iyiden iyiye hızlanıyor. Öyle ki neredeyse Ceylin'in aslında Ilgaz'a olan güveni dile getirmese de oldukça fazla.

ENGİN'E KARŞI BİLE SAVUNDU

Sahnenin birinde Onur Durmaz'ın canlandırdığı Engin karakteri Ceylin'e yaklaşıyor ve savcıyı babasının sevmediğini söylüyor. Ceylin'de bunun üzerine Pars değil mi diye sorunca Engin hayır Ilgaz diyor..

O anda ise Ceylin Ilgaz'ı savunuyor.. Dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmayan bir detaysa Engin aslında Ceylin'in yanında onun hukuk bilgisinden dolayı değil aşık olduğu için durduğunu fark ediyor.

Zira, Metin babasının çok güçlü bir hukuk bürosu olmasına rağmen Ceylin'in yanında olmayı tercih ediyor..

METİN SIRILSIKLAM AŞIK

Aslında Metin, Ceylin'e sırılsıklam aşık ve bunu bir türlü söyleyemiyor. İleriki bölümlerde Metin'in bu aşkını itiraf etmesi bekleniyor..

Anlaşılan Ceylin ve Ilgaz aşkı adım adım hız kazanırken bu dizide acı çeken taraf Metin olacak...

İlgili Haberler