Hem TRT Hem TV8 Arasında Kriz Çıkabilir! Merve Dizdar Tepkisi, Herkes Ayaklandı!

Aylarca TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisindeki Gülben karakterinin Kırmızı oda dizisindeki sahnelerini bekleyen seyirciler, gördükleri sahne karşısında çılgına döndü.

Hem TRT Hem TV8 Arasında Kriz Çıkabilir! Merve Dizdar Tepkisi, Herkes Ayaklandı!
Yayınlanma Tarihi : 23 Eylül 2021 19:56

TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı 2 hafta önce ikinci sezonu ile gündeme bomba gibi düştü. Öte yandan Masumlar Apartmanı dizisinin yayınlanmasında kitabından yararlanılan ünlü Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun başka bir kitabından uyarlanan dizi ise TV8 ekranlarından yayınlanıyor. Budayıcıoğlu'nın kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi de yayınlandığı günün reyting rekortmeni olmaya kaldığı yerden devam ediyor. Ancak Kırmızı Oda dizisi yeni sezonun ilk bölümünün ilk dakikalarında tüm tepkileri üzerine çekti.

Geçtiğimiz sezonun final bölümünün son saniyelerinde Masumlar Apartmanı'nın Gülben'ini Kırmızı Oda dizisinde izleyen seyirciler büyük bir heyecan duymuştu. Final sahnesinin ardından sosyal medyada iki dizinin ortak bir yapımda devam edeceği konuşulmuş, zaman zaman diziler arasında oyuncu transferi olacağı iddia edilmişti. Ancak beklenen olmadı.

Kırmızı Oda dizisi de yeni sezonun ilk bölümü ile geçtiğimiz hafta hayranlarının karşısına çıktı. Merve Dizdar ve Masumlar Apartmanı hayranları tüm yaz boyunca Kırmızı Oda dizinde Merve Dizdar'ın yani Gülben'in sahneleri merakla bekledi. Dizinin ilk dakikalarında Gülben'i gören dizi hayranlarının heyecanı kursağında kaldı. Gülben sahnesi yaklaşık 2-3 dakika sürdü. Sosyal medyada ise 3 ay boyunca insanların sadece 2 dakikalık sahne için bekletilmesi olay oldu. Birçok dizi hayranı tepkilerini sosyal medya hesaplarından dile getirdi. Merve Dizdar'ın ise Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılacağı dedikodular ise hala devam ederken izleyicileri nelerin beklediği tartışılıyor.

Ancak her iki kanaldan veya yapımcılardan bu tepkilere henüz bir yanıt gelmedi. Bizler de merakla izleyip göreceğiz. Bakalım Gülben, Kırmızı Oda dizisinin ilerleyen bölümlerinde karşımıza çıkacak mı çıkmayacak mı?

Kaynak: Objektif Port