Hazal Subaşı ve Uraz Kaygılaroğlu yeni dizileriyle ekrana dönüyor

Hazal Subaşı ve Uraz Kaygılaroğlu sevenlerini ilgilendiren yeni TV dizisi geldi.. Eylül'de Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Üç kuruş dizisinde ikili birlikte rol arkadaşı olacak...

Hazal Subaşı ve Uraz Kaygılaroğlu yeni dizileriyle ekrana dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 26 Ağustos 2021 18:48

Show TV şu günlerde en az Çukur dizisi kadar etkili olacak bir dizi için kolları sıvamış durumda. Çukur dizisinden de bazı transferler yapıldı hatta diziye. O isimlerden biri Çukur dizisinde Meke karakterine hayat veren Aytaç Uşun olmuştu. Şimdi iki süper oyuncu daha Üç Kuruş dizisinde olacak..

Güneş'te yer alan habere göre: Oyuncu Hazal Subaşı ve Uraz Kaygılaroğlu partner oluyor.

Başarılı dizileriyle dikkat çeken Ay Yapım'ın yeni sezonda ekranlara gelecek olan 'Üç Kuruş' dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Polis ve mafya çatışmasını anlatan dizide Uraz Kaygılaroğlu, kumarhane işleten Kartal rolünü canlandıracak..

Üç Kuruş dizisinde başka kimler var?

Üç kuruş dizisinde en dikkat çeken karakter ise Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez.. Onunla birlikte ise Uraz Kaygılaroğlu, Ozan Dolunay, Murat Yıldırım, Leyla Tanlar, Sinem Ünsal gibi ünlü isimlerin yer alması bekleniyor.

Üç Kuruş Dizisi Ne zaman Başlıyor?

Transferleriyle dikkat çeken Üç Kuruş dizisi ne zaman yayınlanacak herkes merak ediyor. Ay yapım tarafından çekilen dizinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk otururken Damla Serim ve Murat Uyurkulak tarafından senaryosu yazılıyor. Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki haftadan itibaren yani Eylül ayı içerisinde ekranda olması bekleniyor. Kesin olmamakla birlikte ya Eylül'ün ilk haftası ya da ikinci haftası dizi ekranda olacak..

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi Çukur'un yerine gelen bir dizi olarak gösteriliyor..

Kaynak: Objektif Port - Sadık Şimşek

İlgili Haberler