Hasret Bitiyor Güldür Güldür Show'un Naime'si Ecem Erkek Geri Dönüyor

Güldür Güldür Show Programında Naime karakterini canlandıran Ecem Erkek sonunda yeni projesiyle geri dönüyor. Seyirciler büyük bir merak içerisindeydi.

Hasret Bitiyor Güldür Güldür Show'un Naime'si Ecem Erkek Geri Dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2021 17:22

Güldür Güldür Show programının en çok sevilen karakterlerinden birisi kuşkusuz Naime karakteriydi. Ancak beklenmedik bir şekilde Naime karakteri programdan ayrılmıştı.

Naime karakterine hayat veren Ecem Erkek'in ne zaman ekranlara geri döneceği ise çok merak ediliyordu.

Çok sayıda dizi ve filmden teklif alan Ecem Erkek'e tam 12 projeden teklif geldiği öğrenildi. Okumaları devam eden Ecem Erkek'in uygun bulduğu projeyle geri dönmesi bekleniyor.

Ecem Erkek Güldür Güldür'de canlandırdığı Naime karakteriyle herkesin çok sevdiği bir oyuncu haline dönüşmüştü. Yeni sezonda olmayacağını Ecem Erkek duyurduğunda hayranları büyük bir üzüntü yaşamıştı.

TV100 tarafından yayınlanan habere göre hem Ecem Erkek hem de hayranlarını sevindiren gelişmeler var. 4 Sinema filmi 2 reklam filmi 6 da dizi teklifi alan Ecem Erkek projeleri seçme konusunda kafası şimdilerde çok karışık. Uygun gördüğü projeye onay vermesi durumunda Ecem Erkek vakit kaybetmeden hemen setlere geri dönecek..

Ayrılığıyla ilgili ne söylemişti?

Öte yandan Ecem Erkek Güldür Güldür'den ayrılığı hakkında da açıklamalarda bulunmuştu. Güldür Güldür için harika bir durak ifadesine yer vererek çok eğlendiğini belirtmişti. Arkadaşlarını çok sevdiğini ifade eden Ecem Erkek tekrar yola koyuluyorum diyerek gelecek sezon Güldür Güldür'de olmayacağını açıklamıştı.

Ecem Erkek'in mevcut dizilerden birinde değil yeni yayınlanacak bir diziyle seyirci karşısında olacağı öğrenildi.

24 Haziran 1989 doğumlu olan Ecem Erkek 2021 itibariyle henüz 32 yaşındadır. Ankara doğumlu olan başarılı oyuncu 2017 yılı itibariyle yıldızı parlamış olan isimlerden biridir.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi mezunlarından olan Ecem Erkek büyük çıkışını Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programıyla yapmıştır.

Aslen Sivas İmranlı'lı olan Ecem Erkek, Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filmiyle de adını dünyaya duyurmuştur.