Hasret Bitiyor! Can Yaman 2 Yıl Aradan Sonra Türkiye'ye Yeni Dizisiyle Dönüyor

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin final yapmasıyla birlikte Türkiye'den ayrılarak İtalya'ya yerleşen Can Yaman yeni dizisiyle Türkiye'ye geri dönüyor.

Hasret Bitiyor! Can Yaman 2 Yıl Aradan Sonra Türkiye'ye Yeni Dizisiyle Dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 23 Ocak 2022 00:36

Son olarak FOX TV ekranında yayınlanan Bay Yanlış dizisinde yer alan Can Yaman, dizinin 13. bölümde final yapmasının ardından İtalya'ya yerleşmişti. Ancak yakışıklı oyuncunun 2 yıl aradan sonra Türkiye'ye döneceği iddia ediliyor.

FOX TV ekranında yayınlanan romantik komedi dizisi Bay Yanlış dizisinin final yapmasının ardından çok geçmeden İtalya'ya yerleşen Can Yaman, o günden bu yana İtalya'da. Zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı duyurular ile İtalya'da birçok projede yer aldığına şahit oldu.

Usta yönetmen Ferzan Özpetek'in yönetmenliğini yaptığı bir makarna markasının reklam yüzü olan Can Yaman, hemen ardından konusu ve oyuncu kadrosu ile çok konuşulan, hazırlıkları pandemi nedeniyle sürekli ertelenen Sandokan dizi için de kamera karşısına geçti.

Can Yaman Tekrardan Türkiye'de Kamera Karşısına Geçecek

Yakışıklı oyuncu, hayranları tarafından her defasında Türkiye'ye dönmesi ve bir projede yer alması için baskı altındaydı. Ancak Can Yaman'dan Türkiye'ye dönüp dönmeyeceği konusundan net bir açıklama gelmiyordu. Ancak Televizyon Gazetesi'nin yaptığı habere göre Can Yaman Türkiye'de çekilecek bir proje için dönüyor.

Magazin dünyasının nabzını tutan Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Can Yaman, uluslararası yayın platformu Disney Plus Türkiye için çekilecek bir dizide yer alacak. Henüz dizinin detayları belli değil. Ancak anlaşma neticesinde Can Yaman yakın zamanda Türkiye'ye gelecek.

Kaynak: televizyongazetesi.com