Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den Kötü Haber Geldi! Sevenleri Çok Üzüldü

FOX TV ekranında yayınlanan Sen Çal Kapımı adlı TV dizisinde başrolleri paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den gelen son haber herkesi üzdü! Haberi Televizyon Gazetesi duyurdu.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den Kötü Haber Geldi! Sevenleri Çok Üzüldü
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2021 19:05

Hem rol aldıkları dizide hem de gerçek hayatta mükemmel bir çift olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den hayranlarını üzen haber geldi.

Son yıllarda popülerliğini oldukça arttıran Hande Erçel, Fox TV'nin sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı isimli diziyle hem kariyerini hem de özel hayatını oldukça güzel bir seviyeye taşıdı. Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ile set arkadaşlığı aşka dönen Hande Erçel, hayranlarını üzen haberi duyurdu.

Eylül ayında 52. bölümü ile final yapacak olan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol çifti Kerem Bürsin ve Hande Erçel bir süre ekranlardan uzak durma kararı aldı.

Geçtiğimiz günlerde gazetecilere kısa bir açıklama yapan Erçel, kendisini hem kariyeri hem de yetenek alanında geliştirmek üzere bir süreliğine yeni projelerde yer almayacağını ve sevigili Kerem Bürsin ile Amerika'ya gideceğini duyurdu.

Güzel ve yetenekli oyuncu Erçel, biraz uzaklaşığ farklı deneyimler tatmak, eğitim almak için Amerikaya gideceğini duyurduktan sonra neler yapacağı da merak konusu oldu.

Yetenekli oyuncunu, eğitimi için oyuncu koçu Lori Lively'nin kapısını çaldığı öğrenildi. Henüz dil eğitimi almak için seçtiği kurum bilinmemekte.

Sen Çal Kapımı dizinin bitmesine sayılı bölümler kala merakla beklenen 42. bölüm fragmanı da yayımlandı. İşte Sen Çal Kapımı 42. bölüm fragmanı...,

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler