Hande Erçel ile Kaan Yıldırım El Ele Yakalandı! Aşkları Kameralara Böyle Yansıdı

Kerem Bursin'den kısa bir süre önce ayrılan Hande Erçel, Hadise ile gözlerden uzak aşk yaşayan ancak bir yıl sonra ayrılan oyuncu Kaan Yıldırım ile el ele objektiflere takıldı.

Hande Erçel ile Kaan Yıldırım El Ele Yakalandı! Aşkları Kameralara Böyle Yansıdı
Yayınlanma Tarihi : 16 Nisan 2022 18:36

Geçtiğimiz aylarda final yapan 'Sel Çal Kapımı' dizisi setinde tanışan Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı, dizi final yaptıktan kısa süre sonra sonlandı.

Geçtiğimiz yıl ise gözlerden uzak aşk yaşayan Kaan Yıldırım ile şarkıcı Hadise, bir yıl süren ilişkilerini sonlandırdıklarını sosyal medyadan sevenlerine duyurmuştu.

Kerem Bürsin'den ayrıldıktan kısa bir süre sonra Hande Erçel'in adı oyuncu Kaan Yıldırım ile anılmıştı. Ancak ikili soruları yanıtsız bırakmıştı. Bu kez ikili Londra'da kameralara ele ele yakalandı.

Gossipasta'nn yayınlandığı habere göre; Hande Erçel ve Kaan Yıldırım, Londra sokaklarında ele ele kameralara takıldı. Baş başa tatil yaparken görüntülenen çiftten henüz bir açıklama gelmedi. Öte yandan Hande Erçel'in yakın çevresine; 'Kafamı dinlemek için Londra'ya gideceğim' dediği iddia ediliyor.

625a6bea66a97cbaf2d93864-001.webp

Erçel ve Yıldırım Ne Zaman Tanıştı?

2019 yılında yayınlanan Halka isimli dizide rol alan ikili, o dönem de objektiflere samimi pozlar vermişti. Ancak çift, arabada kameralara yakalanınca, muhabirlerin ilişki sorularını yanıtsız bırakmıştı.