Haklı Çıktık! Show TV sevilen diziye final kararı aldı...

Peş peşe TV dizileri final yaparken bir final kararı da Show TV'den geldi. Ersoy Güler imzalı dizi final yaptı. Dizinin başrollerinde Özge Yağız ve Bora Akkaş yer alıyordu..

Haklı Çıktık! Show TV sevilen diziye final kararı aldı...
Yayınlanma Tarihi : 06 Ekim 2021 23:36

Geçtiğimiz günlerde Ersoy Güler imzalı İçimizden biri adlı dizi için bir eleştiri yazısı yayınlamıştık. Dizinin Yeni Gelin gibi başarılı olamayacağını ve hikayenin oldukça durağan olduğunu dile getirmiştik. Ekranda en fazla 8 veya 13 bölüm yer alabileceğini de üstüne basa basa söylemiştik.

Objektif Port tarafından gündeme getirdiğimiz bu eleştiri anlaşılan dikkate alınmamış olacak ki dizi kendine çeki düzen veremedi ve final kararı geldi.

Kanal D'den Baht Oyunu dizisi FOX TV'den Son yaz dizisi Show TV'den de İçimizden biri dizisi final kararı aldı.

TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş üzücü haberi duyurdu. Salı akşamları yayınlanan dizi Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her şey dizilerine yenik düştü. Henüz dört bölüm ekranda olmasına rağmen ani bir final kararı geldi. Reytinglerin gidişatı aslında final kararının ne derece doğru olduğunu ortaya çıkardı.

Ersoy Güler’in yazıp yönettiği dizinin başrolünü Özge Yağız ve Bora Akkaş gibi isimler paylaşıyor. Öte yandan Dizide ayrıca Mustafa Avkıran, Renan Bilek, Asuman Dabak ve Derya Alabora gibi usta isimler yer almaktaydı. Ersoy Güler aynı zamanda Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisinin de arkasındaki isimdi..

GÜN DEĞİŞİKLİĞİ BİLE TUTMADI

613f6f6f86b2450ab0f5ff55.jpg

İlk başladığında Yabancı Damat dizisine benzetiliyordu. Ancak o dizi kadar fenomen olamadı. Pazar akşamları üç bölümü yayınlanan İçimizden biri dizisi için şaşırtıcı bir karar alındı. Masumlar Apartmanı gibi efsane bir dizinin yayınlandığı Salı gününe çekildi. Reytingler de çok daha kötü çakılma gerçekleşince İçimizden biri dizisi için final kararı çıktı.

19 Ekim Salı akşamı yayınlanacak olan 6.bölümüyle sevilen dizi ekrana veda etmiş olacak..

İlgili Haberler