Gülse Birsel Sevindiren Müjdeyi Paylaştı , Yeni Dizisi Geliyor

Gülse Birsel ne zaman TV dizisi yazacak merak ediliyordu ve beklenen haber geldi. Avrupa Yakası, Yalan Dünya ve Jet Sosyete'nin senaristi yeni dizi projesini duyurdu.

Gülse Birsel Sevindiren Müjdeyi Paylaştı , Yeni Dizisi Geliyor
Yayınlanma Tarihi : 09 Eylül 2021 23:30

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya ile Jet Sosyete dizilerinin senaristi Gülse Birsel uzun bir süredir ortalıkta görünmüyordu.

Yeni dizisi ne zaman yayında olacak herkes tarafından merak ediliyordu.

Beklenen müjde geldi.

Instagram hesabından açıklamalarda bulunan Gülse Birsel yeni dizi projesi olduğunu duyurdu.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre: Gülse Birsel açıklamasında "Paniğe infiale gerek yok arkadaşlar. Ben yazıyorum. Hayır çünkü sokakta filan durdurup fırça atıyorsunuz ya, ondan diyorum. Vallahi yazıyorum, boş durmuyorum. Evet komedi. Dijitale. Daha seyretmenize zaman var. Sağ olun, işime dönüyorum, sevgiler" ifadelerine yer verdi.

Uzun bir süredir yeni dizisi olmayan Gülse Birsel yayınladığı dizilerle adeta fırtınalar estirmişti. Özellikle Kanal D ekranlarında yayınlanan Yalan Dünya ve ATV ekranlarında yayınlanan Avrupa Yakası adlı dizilerle fırtınalar estirmişti.

Avrupa Yakasında Kuruntu ailesiyle hayatımıza giren Gazanfer Özcan'ın kızını canlandıran Gülse Birsel oynadığı her bölümle fırtınalar estirmişti.

İnternette bile dizileri izlenme rekorları kıran Gülse Birsel'in yeni dizi projesini duyurması büyük heyecan yarattı..

Yeni dizisinin Acun Ilıcalı'nın dijital platformu veya Netflix ortamında yayınlanması bekleniyor. Gülse Birsel'in önümüzdeki günlerde herhangi bir açıklama daha yapıp yapmayacağı bilinmiyor.