Güldür Güldür'den Ayrılan Ecem Erkek'in Yeni Dizisi Başlıyor

Show TV ekranında yayınlanan Güldür Güldür Show'da Naime karakterine hayat veren Ecem Erkek, Aşk Kumardır adlı yeni Exxen dizisiyle setlere geri döndü.

Güldür Güldür'den Ayrılan Ecem Erkek'in Yeni Dizisi Başlıyor
Yayınlanma Tarihi : 13 Şubat 2022 21:58

Show TV'nin sevilen eğlence programı Güldür Güldür 2013 yılından bu yana güldürmeye devam ediyor. Uzun yıllardır ara ara değişen oyuncu kadrosuyla dikkat çeken program, yeni isimlere şans verdiği gibi ekranlarda görmeye alışık olduğumuz isimleri de kadrosunda barındırmaya devam ediyor. Bu isimler arasında Naime karakteriyle dikkat çeken Ecem Erkek ise başarısını yeni bir projeyle taçlandırdı.

Bir süredir adı yeni bir dizi projesinde geçen Ecem Erkek, sosyal medya hesabından yer aldığı projesini paylaştı.

Yine Bir Komedi Türünde Yer Alacak

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Güldür Güldür'ün Naimesi Ecem Erkek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Exxen için çekilen yeni bir dizinin kadrosunda yer aldığını hayranlarına duyurdu.

Exxen platformunda 14 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak olan Aşk Kumardır dizisinde Ecem Erkek'in yanı sıra Barış Yıldız, Seda Türkmen, Efe Tunçer, Elit Andaç Çam ve Emre Taştekin yer alacak.

Komedi türü olan dizide kadın-erkek ilişkileri, arkadaşlıklar ve absürt durumların işlendiği, her bölümün 20 skeçten oluştuğu bölümler yayınlanacak.

Kaynak: televizyongazetesi.com