Gönül Dağı Dizisine Katılan Yeni Oyuncu Ortalığı Karıştıracak

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi yoluna tüm hızıyla devam ederken dizide beklenmedik bir ayrılık gündeme geldi.

Gönül Dağı Dizisine Katılan Yeni Oyuncu Ortalığı Karıştıracak
Yayınlanma Tarihi : 13 Ekim 2021 03:32

2.Sezonda güçlü hikayesi ve iddialı kadrosuyla yoluna devam eden Gönül Dağı dizisi Cumartesi akşamlarının gözdesi olmayı sürdürüyor.

Sımsıcak bir aile dizisi olan Gönül Dağı dizisi sadece Türkiye'de değil Balkan ülkelerinde de yoğun bir ilgiyle izleniyor. Dizinin yayınlandığı tüm bölümler seyirciyi derinden etkilemeye devam ediyor.

Dizinin güçlü hikayesi ve güçlü kadrosu kuşkusuz diziye reyting getiriyor ve kanal da bu durumdan oldukça mutlu. TRT1'in son dönemdeki en iyi yapımlarından biri denilebilir bu dizi için..

Kadrosundaki Zümre Meğreli, Hazal Çağlar, Nazlı Pınar Kaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu gibi genç isimler dizi sayesinde oldukça geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanındı.

Öte yandan Gönül Dağı dizisi kısa sürede parlamak isteyen genç yetenekler için büyük bir fırsat sunuyor.

Aynı zamanda Bu genç isimlerin arasına bir yenisi daha eklenecek. Ve 2018 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasını ikinci sırada tamamlayan Buse Orcan’ın diziye katılacağını TV100 Ekibinden gazeteci Birsen Altuntaş yayınladığı özel bir haberle duyurdu.

TRT1 ekranlarında İlk kez bir dizi deneyimi yaşayacak olan Buse Orcan, Gönül Dağı dizisinde Asya isimli karaktere hayat verecek.

Geçtiğimiz bölümlerde Asuman ile Ramazan’ın dizinin son bölümlerine yansıyan ayrılıkları çok konuşulmuştu. İşte Yürekleri hala aşk ile dolu olsa da gelişmeler iki karakterin birbirinden uzaklaşmasına ne yazık ki neden oldu.

Bu kapsamda da Asya karakteri hikayede Ramazan’ın karşısına çıkacak. Ve diziye yeni dahil olan Bu yeni karakterin Ramazan’ın Asuman’a karşı hislerinde bir kırılmaya yol açıp açmayacağı da seyirciler tarafından merakla bekleniyor.

use-370x240.jpg

Böylelikle Asya karakteri ile birlikte Buse Orcan da kariyeri için kendisine verilen büyük bir şansı değerlendirecek.

BUSE ORCAN KİMDİR?

Güzelliğiyle dikkat çeken Buse Orcan henüz 19 yaşındadır. TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Asya karakterine hayat veren 19 yaşındaki bu güzel kız aynı zamanda da Başakşehir Üniversitesi Lojistik Yönetimi Bölümü öğrencilerindendir. Best Model Of Turkey 2018 Türkiye 2.si olan Buse Orcan 1,77 boyuyla dikkat çekmektedir. İlk kez bir dizide deneyim yaşayacak olan Buse Orcan'ın güzelliği kadar oyunculuğunun da oldukça iyi olacağı tahmin ediliyor.

Diziye dahil olur olmaz çok sayıda yayın kuruluşu tarafından manşetlere çekilen Buse Orcan'ın söz konusu dizide büyük bir başarı elde etmesi bekleniyor.

Sezon boyunca performansı iyi giderse Buse Orcan'ın dizide kalacağı da söyleniyor..