Gönül Dağı dizisinden ayrılarak Star TV ekranlarındaki diziye geçti

Başarılı oyuncu TRT1 ekranlarında yayınlanan TV dizisi Gönül Dağı'ndan ayrıldı, Star TV ekranlarında yayınlanan Kaderimin Oyunu'na katıldı! İşte Öykü Kareyel'in de yer aldığı dizinin son transferi..

Gönül Dağı dizisinden ayrılarak Star TV ekranlarındaki diziye geçti
Yayınlanma Tarihi : 20 Ekim 2021 22:19

Son olarak TRT1 ekranlarında reyting rekorları kıran ve seyircilerin çok sevdiği Gönül Dağı dizisinde Fadime karakteriyle seyirci karşısına çıkan Cemre Melis Çınar TRT dizisine veda ettikten sonra setlere kısa bir ara vermişti.

Setlere dönüşü Cemre Melis Çınar'ın pek uzun sürmedi. Başarılı oyuncu Star TV ekranlarında yayınlanan Kaderimin Oyunu dizisine katıldı.

Başarılı oyuncu Cemre Melis Çınar, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde de Alya'nın annesi Süreyya karakterine hayat vermiş ve bu rolüyle izleyicileri kendisine hayran bırakmayı başarmıştı.

Hem başarılı oyunculuk performansı hem de güzelliğiyle dikkat çeken Cemre Melis Çınar, Kırmızı Oda'daki rolü bitince TRT 1'in fenomen dizisi olan Gönül Dağı'nda Fadime karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştı.

MACERA KISA SÜRDÜ

Ancak ani bir kararla Sezon sonunda diziden ayrılma kararı alan güzel oyuncu Cemre Melis Çınar, şimdilerde ise yeni bir dizinin heyecanını yaşamaya başladı...

Genç oyuncu setlere geri dönerek Star TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni bir dram dizisine transfer oldu.

TV100 ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş'ın özel haberine göre Cemre Melis Çınar, başrollerinde Akın Akınözü, Öykü Karayel ve Sarp Apak'ın yer aldığı NGM Medya imzalı Kaderimin Oyunu dizisinin kadrosuna katıldı..

cemre-melis-cinar-fadime-oldu-h10664-1346a.jpg

Öykü Karayel son olarak Netflix dizisiyle fırtınalar estirmişti. Bir Başkadır dizisiyle dünyanın tanıdığı bir isim haline gelen Öykü Karayel şimdilerde Kaderimin Oyunu dizisiyle boy gösterecek. Bu nedenle dizinin reyting deposu olması bekleniyor. Cemre Melis Çınar'ın da bu dizide büyük bir çıkış elde etmesi bekleniyor.

KARAKTERİYLE İLGİLİ BİLGİLER DE GELDİ

Başarılı oyuncu Cemre Melis Çınar'ın canlandıracağı karakter hakkında bilgiler geldi, çekimlerinin geçtiğimiz günlerde başlandığı dizide, Meral isimli karaktere hayat verecek.

Hikayesini Gül Abus Semerci'nin kaleme aldığı ve yönetmenliğini de Emre Kabakuşak'ın, yaptığı dizinin yapımcısı da belli oldu. Dizinin yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstleniyor. Öte yandan diziye son olarak Esra Dermancıoğlu, Kaan Çakır ve Meriç Aral gibi başarılı oyuncular da katılmıştı.

CEMRE MELİS ÇINAR HAKKINDA BAZI BİLGİLER

13 Mayıs 1991 doğumlu olan Cemre Melis Çınar 2021 itibariyle 30 yaşındadır. Marmara Üniversitesi Televizyon mezun olan Cemre Melis Çınar'ın doğum yeri ise başkent Ankara'dır. Oyuncu, yönetmen yardımcısı, sahne tasarımcısı, metin yazarı gibi unvanları bulunan Cemre Melis Çınar uzun bir süre de dans eğitimi almıştır.