Gökçe Bahadır'ı Ömür Boyu Emekli Yapacak Ödeme

FOX TV ekranında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Azra Karakterini canlandıran Gökçe Bahadır yaptığı bir anlaşmadan dudak uçuklatacak bir ödeme alacak.

Gökçe Bahadır'ı Ömür Boyu Emekli Yapacak Ödeme
Yayınlanma Tarihi : 10 Şubat 2022 19:03

Son dönemde Kulüp dizisi ile adını geniş kitlelere duyuran Gökçe Bahadır, başarıdan başarıya koşuyor. Şimdilerde FOX TV ekranında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde başrol oyuncusu olan Gökçe Bahadır yükselişini reklam anlaşmalarıyla da sürdürüyor.

Gerçek Gündem'de yer alan bir haberde Gökçe Bahadır'ın son anlaşmasıyla ilgili bilgiler verildi.

Bir dönemin izlenme rekorları kıran Tatlı Hayat dizisi ile oyunculuğa adım atan Gökçe Bahadır, Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü, Kayıp Şehir, Hatırla Gönül, Gecenin Kraliçesi ve Ufak Tefek Cinayetler gibi ardı ardına gelen başarılı projelerde yer alarak ekranların aranan yüzü haline geldi.

Gökçe Bahadır'ın Yükselişi Devam Ediyor

Şimdilerde FOX TV ekranında yayınlanan 'Evlilik Hakkında Her Şey' dizisinde Azra Cevher karakterine hayat veren Gökçe Bahadır, Netflix platformu için çekilen 'Kulüp' dizisinde sergilediği muhteşem oyunculuğuyla da adını milyonlara duyurmayı başardı.

Son dönemde evlilik haberleriyle sık sık magazin basınında adı geçen oyuncu, bu sefer bir reklam filmi ile gündeme geldi.

unlu-oyuncu-gokce-bahadir-koronaviruse-yakalandi-dizi-cekimlerine-ara-verildi-16390373836398.jpg

Milyonluk Anlaşamaya İmza Attı

Bir mücevher firması oyuncu Gökçe Bahadır'ın markanın yüzü olması için teklifte bulundu. Reklam şartlarını kabul eden oyuncu, servet değerinde bir anlaşmaya imza attı. Magazin kulislerinde 5 milyon TL olduğu iddia edilen reklam anlaşmasına ilişkin Bahadır'dan bir açıklama geldi. Öte yandan oyuncunun düğününde takacağı takıların marka tarafından hazırlanacağı öne sürüldü.