Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Merve Dizdar Yeniden Gelinlik Giyecek, Evleniyor

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun ve Tansel Öngel'in başrollerinde olduğu Masumlar Apartmanı adlı TRT1 dizisinde Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar yeniden evlenerek gelinlik giyecek..

Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Merve Dizdar Yeniden Gelinlik Giyecek, Evleniyor
Yayınlanma Tarihi : 29 Eylül 2021 16:31

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncularından olan Merve Dizdar, Haziran ayında meslektaşı Gürhan Altundaşar'dan boşanmıştı. Merve Dizdar tekrar gelinlik giyecek. Onun için anlamlı ve güzel bir duygu olsa gerek.

Ancak bu evlilik resmi bir evlilik olmayacak.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisindeki Gülben Karakteri evleniyor. Aşkı Esat ona evlenme teklifi kabul etti. Gülben'de artık evlilik teklifine hayır demiyor.

Babası Hikmet'in kalp krizi geçirmesi onları neredeyse biraz daha yakınlaştırdı. Bir an olsun hastaneden ayrılmayan Esat, Gülben'e yalnız olmadığını hissettirmeyi başardı.

Haberler.com'un haberine göre: Gülben, "Eğer hala vazgeçmediysen benimle evlenir misin?" sözleri Esat'ı mutluluktan havaya uçurdu. Esat ve Gülben'in evlilik kararı aldığı sahne sosyal medyada da gündem oldu.

GERÇEKTE DE EVLENEBİLİRLER Mİ?

256037-814x458.jpg

Öte yandan çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Esat ve Gülben'in birbirine çok yakıştığını dile getirerek Gülben ve Esat'ın gerçek hayatta da evlenmesini istediler. Ancak daha henüz yeni boşanmış olan Merve Dizdar'ın uzun bir süre evlilik düşünmediği öğrenildi.

ESAT KARAKTERİ KİMDİR?

Masumlar Apartmanı dizisinde Esat karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Uğur Uzunel'dir. 12 Kasım 1988 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. 2012 yılında Ağır Roman Yeni Dünya filminde oynadığı Kürt Memet rolüyle sanat hayatına başlamıştır. Bekar olan Uğur Uzunel 2021 itibariyle henüz 32 yaşındadır.

Asıl çıkışını Masumlar Apartmanı dizisiyle yapan Uğur Uzunel bu dizide Esat karakterine hayat vermektedir.

İlgili Haberler