FOX'un Yasak Elma Dizisinde Yeni Bir Ayrılık Daha

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma adlı TV dizisinde yeni bir ayrılık gündeme geldi.

FOX'un Yasak Elma Dizisinde Yeni Bir Ayrılık Daha
Yayınlanma Tarihi : 04 Ekim 2021 15:07

İstanbul'da çekilen diziler arasında en çok izlenenlerden biri de Yasak Elma dizisi. İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekilen Yasak Elma dizisi daha çok Beykoz ve Çubuklu gibi noktalarda çekiliyor.

4 Sezondur zirveyi koruyan Yasak Elma dizisi 5.sezona da iddialı bir giriş yaptı. Neredeyse yayınlanan her bölümünde de bir olay ve skandal var.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisi bu rekoru kimseye bırakmıyor. FOX ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinde yine skandallar patlak verecek.

Yasak aşk gerçeğinin ortaya çıkması beklenen dizide büyük olaylar yaşanacak. Her pazartesi akşamı FOX TV ekranında olan dizi yaklaşık 113bölümdür ekranda..

Show TV ekranında yayınlanacak olan Üç Kuruş dizisinin yayın günü de pazartesi olacak. Üç Kuruş ekrana gelir gelmez Yasak Elma'da bir düşüş kaçınılmaz olacak. Ancak şimdilik zirvede olan dizide bazı önemli gelişmeler var.

Televizyon Gazetesi tarafından derlenen habere göre: 4 Ekim Pazartesi akşamı 114.bölümüyle ekrana gelecek yeni bölümde Yıldız, eşi Çağatay’ın gizli aşkını öğrenecek. Ve Bu durumun Yıldız ile Çağatay arasında bir ayrılıkla sonuçlanması da bekleniyor. Öte yandan Kumru ile aşk yaşamakta olan Çağatay’ın karşısına ise bir başka sorun daha çıkacak.

Aynı zamanda Kumru’nun babası Doğan da, karşı hamle için büyük bir adım atacak. Anlaşılan 113 bölümdür olduğu gibi Yasak Elma dizisinin yeni bölümü bir hayli hareketli geçecek. Peki bu bölümde neler izleyeceksiniz? İşte dizinin 114. bölümünden özet bilgiler ve son fragman:

Doğan kızını korumak için Çağatay’a karşı hamle alır ve Ender ise geçmişten gelen kişinin peşindedir.

Aynı zamanda Yıldız, Ender’in de yardımıyla Çağatay’ın peşine düşer ama Çağatay’ın yaptığı büyük bir jest, kafasındaki şüphelerin silinmesini sağlar.

Tüm bu yaşananlardan sonra yaşadığı bir tesadüf Yıldız’ın gözünü açmasını sağlayacaktır…

Yasak Elma'nın yeni bölümündeki ayrılık seyircide de büyük bir deprem etkisi yaratacak görünüyor..

İlgili Haberler