FOX'un Yasak Elma Dizisinde Karar Verildi ve Rest Resmen Çekildi

FOX TV ekranlarında yayınlanan 'Yasak Elma' dizisinde beklenmedik karar çıktı. Herkesi şaşırtacak gelişmenin ayrıntıları da belli oldu. İşte Yasak Elma dizisinde yaşanacaklar...

FOX'un Yasak Elma Dizisinde Karar Verildi ve Rest Resmen Çekildi
Yayınlanma Tarihi : 04 Kasım 2021 19:50

FOX TV'nin uzun soluklu entrika dolu dizisi Yasak Elma'da açığa çıkan bir sır ortalığı karıştıracak.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yıldız ve Murat Aygen'in yer aldığı Yasak Elma 119. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamlarının reyting yarışında son 3 haftadır birinciliği elden bırakmayan dizinin hikayesi başarılı bir şekilde devam ediyor. Ancak yayınlanan yeni bölüm fragmanı, izleyicilerin Pazartesi akşamını iple çekmesine neden oldu.

FOX TV'nin en iyi dizisi sayılan Yasak Elma, 119. yeni bölüm fragmanında ortaya çıkan bir sır her şeyi değiştirecek gibi duruyor.

Ortalığı Kasıp Kavuran O Sır

Yasak Elma 119. yeni bölümün yayınlanan ilk fragmanında, Yıldız'ın Doğan ve ailesi hakkında öğrendiği bir sır her şeyin değişmesine neden olacak.

Ender ise Kumru ve Yıldız arasında ikili oynamaya çalışacak. Ancak Ender'in oyunu fazla sürmeyecek ve yakalanacak. Yıldız artık kalemi kırmanın eşiğine geldi. Kumru, Doğan ve Ender, Yıldız'ın herkese karşı çektiği restinden payını alacak.

Çağatay ve Kumru'nun yasak aşkını herkese duyuran Yıldız, Doğan ve Kumru'ya karşı mücadele vermek zorunda kalacak.

Ancak Yıldız'ın bu mücadelesi sırasında öğrendiği bir sır var ki herkes tarafından merak ediliyor. Hiç bir kimsenin gözünün yaşına bakmam, artık hatır gönül işleri bitti diyerek restini çeken Yıldız'ın ne demek istediği merak konusu oldu.

Yasak Elma Yine Zirvede

Pazartesi akşamları reyting savaşına Show TV'nin uzun süre büyük tanıtımlarla ekranlara getirdiği Üç Kuruş dizisi de katıldı. Beklenti büyüktü ama sonuç hüsran oldu. Yasak Elma, yine senaristlerin etkileyici kalemi sayesinde günü birincilikle kapattı.

Ancak Pazartesi akşamlarının reyting mücadelesine bir dizi daha katılacak. Alparslan dizi gelecek hafta yayın hayatına başlayacak. Bakalım gelecek haftanın birincisi hangi dizi olacak. Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port