FOX'un Yasak Elma dizisinde herkesi şaşırtacak bir gelişme var!

TRT1'deki Alparslan dizisinin gerisinde kalan FOX TV'nin Yasak Elma dizisinde herkesi şaşırtacak gelişmeler yaşanacak. Dizinin yeni bölümüyle ilgili bilgiler sızdı.

FOX'un Yasak Elma dizisinde herkesi şaşırtacak bir gelişme var!
Yayınlanma Tarihi : 14 Kasım 2021 00:35

Sezona iddialı bir giriş yapan Yasak Elma dizisi reytinglerde artık birinci değil. TRT1 ekranlarında yayınlanan Alparslan dizisi başlayınca Yasak Elma tahtından oldu ve ikinciliğe düştü. Dizinin yeni bölümleri ise dizinin kemik kitlesi tarafından heyecanla bekleniyor.

15 Kasım Pazartesi Akşamı Yasak Elma dizisinin 120.bölümü ekrana gelecek. Bu bölümde Yıldız ve Çağatay arasında yaşanacak olan boşanma meselesi iyiden iyiye öne çıkacak.

Ayrıca Çağatay ve Kumru arasındaki yasak aşk iyiden iyiye ifşaa olacak. Yıldız'ın bu gelişmeyi ortaya dökmesi yetmezmiş gibi başka rezilliklerde ortaya çıkacak.

Yasak Elma dizisinin yayınlanacak yeni bölümlerinde Yıldız boşanmak için her yolu deneyecek. Çağatay ise boşanmayı kabul etmeyecek. Yıldız'ı ikna edemeyen Çağatay boşanma konusunda direterek Yıldız'ı bir süre daha çileden çıkarıp ona eziyet edecek.

Öte yandan dava sırasında herkesi şaşırtacak bir tanıkta geliyor. Televizyon gazetesi tarafından derlenen yeni bölümle ilgili detaylara göre bu tanık hikayenin baştan sona değişmesine neden olacak.

Diziyle ilgili başka bir detaysa Ender tarafından ortaya çıkacak gelişmelerle ilgili Doğan'la ayrılığı sonrası Arzu'yu göndermeye yemin eden Ender ortalığı karıştıracak. Çağatay ise Yıldız'ın gönlünü alıp kendini affettirmek için uğraş verecek. Yıldız ise yeni hayatına adapte olmak için uğraş verecek. Ancak Yıldız'ı şaşkına çevirecek tanık her şeyi alt üst edecek.

Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz gibi usta isimlerin yer Aldığı Yasak Elma dizisi geçtiğimiz haftalarda tüm kategorilerde birinciyken artık ikincilik koltuğunda yoluna devam ediyor. Yeni haftalarda Yasak Elma için nasıl bir reyting raporu gelecek herkes merak ediyor.

Öte yandan Yasak Elma dizisinin 120.bölümüne ait fragmanda yayınlandı.