FOX'un Yasak Elma dizisinde ayrılık yok, karar değişti ve yeni isimler geldi!

FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Yasak Elma'da beklenmedik değişiklikler. Yasak Elma dizisine yeni oyuncuların katıldığı duyuruldu.

FOX'un Yasak Elma dizisinde ayrılık yok, karar değişti ve yeni isimler geldi!
Yayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2021 01:41

5.Sezona iddialı bir giriş yapan Yasak Elma dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. İlk sezondan bugüne kadar nasıl geldiği pek bilinmeyen dizi izleyiciler tarafından çok sevildi.

Bu sezon son sezon olması beklenen Yasak Elma dizisinde reyting konusunda hiç bir sıkıntı yok. Senaristler tarafından yazılan yeni hikaye de çok beğenildi. Eğer reytingler böyle giderse 6.sezon onayı bile çıkabilir.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in yer aldığı iddialı diziyle ilgili son dönemde peş peşe alınan kararlar da dikkat çekmeye başladı.

OYUNCU AYRILIĞI İDDİALARI

Bilindiği gibi Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil Yasak Elma dizisinde oyunculuğa başlamıştı. İlk tecrübesiydi. Canan Karakterine hayat veren Yasmin Erbil'in oyunculuk performansı eleştiri konusu olmuştu.

Bu nedenle de Yasmin Erbil'e sahne yazılmadığı ve diziden ayrılacağı öne sürülmüştü. Bu iddiaların doğru olmadığı ve karakterin yeniden dizide yer alacağı bildirildi.

Senaristlerin ani bir karar değişikliği yaptığı ve Yasmin Erbil'in dizide kaldığı iddia edildi. Öte yandan TV100 Ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından yayınlanan bir habere göre ise Yasak Elma dizisine yeni oyuncular dahil oldu.

Kumru karakterinin arkadaşı Aleyna rolüne Ayça Aysalar hayat verecek. Yasak Elma dizisinde Tuğçe karakterinde ise Gülşah Aydın gibi başarılı bir genç yetenek yer alacak. İki genç oyuncunun diziye katılmasıyla birlikte Yasak Elma hikayesinin daha da genişlemesi bekleniyor.

Ayça Aysalar kimdir?

Ayça Aysalar güzelliğiyle dikkat çekiyor ancak açık kaynak taramalarında kendisi hakkında henüz bir bilgi yer almıyor.

60551.jpg

Gülşah Aydın kimdir?

Yasak Elma dizisine yeni katılan oyunculardan olan Gülşah Aydın'ın 1990 doğumlu olduğu öğrenildi. İstanbul Aydın Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olan Gülşah Aydın güzelliği kadar oyunculuk yeteneğiyle de dikkat çekiyor.

Baharı Beklerken, Mühr-ü Cin ve Yine de aşığım adlı yapımlarda yer alan Gülşah Aydın'ın asıl çıkışını FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Yasak Elma dizisiyle yapması bekleniyor.

Kaynak: TV100 - Objektif Port - Televizyon Gazetesi