FOX'un Yakışıklı Ekran Yüzü Onur Tuna Yeni Dizisinde Kiminle Çalışacak Belli Oldu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma ve Mucize Doktor adlı dizilerde boy gösteren Onur Tuna şimdilerde yeni bir TV dizisi için setlere hazırlanıyor. Ve üstelik kiminle çalışacağı da belli oldu..

FOX'un Yakışıklı Ekran Yüzü Onur Tuna Yeni Dizisinde Kiminle Çalışacak Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2021 15:11

FOX TV'de oynadığı dizilerle adeta genç kızların sevgilisi haline gelen Onur Tuna ara vermeden FOX'daki kariyerine devam ediyor.

FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma ve Mucize Doktor dizileriyle Türkiye'nin tanıdığı ünlü isimler arasına girmeyi başaran Onur Tuna yeni dizisi içinde yine FOX TV'yi tercih etti.

Önümüzdeki günlerde çekimlerinin tamamlanacağı belirlenen diziye ise 'Mahkum' adı verildi.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre MF Yapım’ın FOX için çekeceği “Mahkum” dizisinin cast çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.


Uğraş Güneş’in kaleme aldığı ''Mahkum'' dizisi “Innocent Defendant” yerli uyarlaması olacak.

YAKIŞIKLI OYUNCU BAŞROLLERDE...

1308087-onur-tuna-dan-flas-mucize-doktor-aciklamasi-5efc99ebdecc7.jpg


FOX ekranlarında yayınlanacak olan ''Mahkum'' adlı Dizinin belli olan ilk oyuncusu başrol oyuncularından Onur Tuna oldu...

ONUR TUNA'NIN KİMİNLE ÇALIŞACAĞI DA BELLİ OLDU

FOX kaynaklarından gelen Son gelen bilgilere göre şimdi de “Mahkum” dizisinin yönetmeni de belli oldu.


FOX ekranlarında fırtınalar estirmesi beklenen dizinin yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Volkan Kocatürk oturacak.

VOLKAN KOCATÜRK KİMDİR?

eglhgsewoaek89d.jpg

Asıl adı Ahmet Volkan Kocatürk olan usta yönetmen 28 Ekim 1969 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Şimdiye dek bir çok film ve dizide yönetmenlik koltuğuna oturan usta isim ayrıca bir çok yağımın kamera ekibinde de yer alarak, görüntü yönetmenliği yapmıştır.

Keşif, İlk Aşkım, Duvar gibi filmlerle sanat hayatına damga vurmuş olan Volkan Kocatürk şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan ''Mahkum'' dizisinin yönetmenliğini üstlenmiştir.