FOX'un skandallarla dolu dizisi Yasak Elma'da Beklenmedik Gelişme

FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi, Yasak Elma 5.sezon için gün sayarken beklenmedik gelişmeler yaşandı..

FOX'un skandallarla dolu dizisi Yasak Elma'da Beklenmedik Gelişme
Yayınlanma Tarihi : 09 Eylül 2021 22:32

Yayınlandığı 4 sezon boyunca skandallar ve gerilimlerle gündeme gelen Yasak Elma dizisi için yeni sezon heyecanı başladı. 13 Eylül tarihinde tekrar FOX TV ekranında olacak Yasak Elma dizisinden çok sayıda ünlü oyuncu ayrıldı.

Dizinin 5.sezonuna ise iddialı isimler giriş yaptı. Nesrin Cavadzade’nin 4.sezonda diziden ayrılması büyük şok yaratırken sonrasında ise Ece Dizdar’ın kadroya dahil olması bomba etkisi yaratmıştı.

5.Sezona yeni giriş yapan ünlüler ise şu şekilde

Biran Damla Yılmaz

Murat Aygen

Yasmin Erbil

Berk Oktay'ın yani Çağatay'ın yeni sezonda daha çok öne çıkması bekleniyor. Kumru karakterini canlandıracak olan Biran Damla Yılmaz ise fırtına estirecek başak bir isim olacak..

Yasak Elma'nın merkezinde olacak Kumru karakteri Yıldız ile Çağatay'ın arasına girecek kişi olacak. Doğan karakterinde ise Murat Aygen ve Şevval Sam'ın canlandırdığı Ender ile karşılıklı sahneleri yeni sezonda olay yaratacak..

Şahika'nın gidişi herkesi büyük bir üzüntüye sürükledi ancak yeni karakterler dizinin yeni sezonunda fırtınalar estirecekler.

Öte yandan Milliyet yazarlarından Sina Koloğlu, dizinin yeni sezonuyla ilgili izlenimlerini de okuyucularıyla paylaştı. Yeni sezon fragmanları başlıklı yazısında Yasak Elma için yazar şu ifadeleri kullandı..

“Kendisiyle dalga geçen dizi” diyor ev ahalisi ‘Yasak Elma’ için. Bu sene de aynı yolda devam edecek gibi. Murat Aygen ile Biran Damla Yılmaz ve Ece Dizdar katıldı. İlk izlenim katkı sağlayacakları yönünde. “Babam trafik kazasında ölmedi, evinde bomba patladı karım ile Ender kumpas kurdular” sözü Çağatay’dan. Hasan Ali yok.”

Milliyet yazarı Sina Koloğlu diziyi bu şekilde tiye alırken 13 Eylül Pazartesi ekranda olacak olan Yasak Elma dizisinin ilk bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanı herkesi şaşırtırken 110 bölümdür ekranda olan yasak Elma dizisi 111.bölümüyle ekranda olacak. İddialara göre dizinin bu yıl son sezonu.

İşte 111.bölümden ilk sahneler

İlgili Haberler