FOX'un Sevilen Yüzü Hande Erçel Herkesi Şaşırttı! Resmen Tek Kalemde Sildi

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal kapımı adlı TV dizisinin başrol oyuncusu olan Hande Erçel yaptığı son hareketle herkesi şaşırttı. İşte TV100 tarafından fark edilen o ayrıntı.

FOX'un Sevilen Yüzü Hande Erçel Herkesi Şaşırttı! Resmen Tek Kalemde Sildi
Yayınlanma Tarihi : 30 Ağustos 2021 19:30

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizinde yer alan Hande Erçel, yaptığı son hareketle magazine düştü.

TV100'ün haberine göre; Hande Erçel, evlilik yolunda ilerlediği eski sevgilisi Murat Dalkılıç'ın yeni sevgilisi Sitare Akbaş'ı Instagram hesabından sildi. Sen Çal Kapımı dizinde rol arkadaşı olan Akbaş, Erçel'in bu hareketine karşı hamle yaptı. İki oyuncunun birbirlerini sosyal medya hesaplarından sildiğini TV100 fark etti.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, iki hafta önce eski sevgili Hande Erçel'in rol arkadaşı Sitare Akbaş ile Etiler'de magazin muhabirlerine yakalanmıştı. Magazin sayfalarına düşen çiçeği burnunda çifte, Erçel'in ne tepki vereceği merak ediliyordu.

Hande Kolları Sıvadı

Rol arkadaşı Sitare Akbaş'ın evlilik yolundayken ayrıldığı eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile aşk yaşadığını öğrenen Hande Erçel, Instagram hesabına sarıldı.

Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizinde omuz omuza yer aldığı rol arkadaşı Sitare Akbaş'ı Instagram hesabından sildi. Durumu fark eden Akbaş'ta karşı hamle olarak Erçel'i takipten çıktı.

Peki Sitare Akbaş Kimdir?

Makbule Sitare Akbaş, 6 Ekim 1988 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Akbaş, Samanyolu TV'deki Beşinci Boyut dizinde canlandırdığı Ayşe karakteriyle ün kazanmıştır. Ardından Kanal D'de yayınlanan Çiçek Taksi dizinde canlandırdığı Zeyno karakteriyle geniş kitlelere adını duyurmuştur.

Son olarak Sen Çal Kapımı ve Ramo dizinde rol alan Akbaş, Fatmagül'ün Suçu Ne?, İstanbul Sokakları, İncir Çekirdeği ve Ben Bir Denizim gibi birçok başarılı projede yer almıştır.

Kaynak: TV100 - Objektif Port