FOX'un Sevilen Dizisi Aşk Mantık İntikam'da Ayrılık Var

FOX TV ekranında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşanacak. Yeni bölümden detaylar gelmeye başladı. İşte ayrıntılar...

FOX'un Sevilen Dizisi Aşk Mantık İntikam'da Ayrılık Var
Yayınlanma Tarihi : 18 Ağustos 2021 19:05

Başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün paylaştığı Fox TV'nin en beğenilen yaz dizisi Aşk Mantık İntikam'ın 9. bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Dizinin ilk yayınlanan ilk 8 bölümü oldukça beğenildi. Reyting sıralamasında da üst sıralarda yer alan dizi, hikayesiyle de oldukça adından söz ettirdi.

Özellikle Ozan ile Esra arasında yaşanan kıskançlıkla izleyicileri ekrana kilitliyor. Son bir kaç bölümdür ikili arasında yaşanan romantik sahnelerde diziye olan ilginin artmasını sağladı. Gerek sahneleri gerek hikayesi ile Aşk Mantık İntikam yaz döneminin en başarılı iki projesinden biri oldu.

Yaşanan Ayrılık Herkesi Şaşırttı

Fox TV'nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam'ın yayınlanacak 9. bölümünde yaşanacaklar merakla bekleniyor.

Ozan'ı kendisinden uzaklaştırmak için işten ayrılma kararı alan Esra'nın bu durumu ne kadar sürdüreceği bilinmiyor. Ozan ise Esra'nın işten ayrılma kararını tersine çevirmek için elinden geleni yapıyor.

Çınar, Esra ve Ozan'ı bir arada görünce, gerçekleri araştırmaya karar verir. Çınar'ın yaptığı araştırma sonucunda öğrendikleri Çınar ve Ozan'ı karşı karşıya getirir. Çınar, Esra'dan vazgeçmemek için elinden geleni yapar.

Çınar'ın şirket içindeki yeni pozisyonu, Esra ve Ozan'ın ilişkisini etkileyecektir.

İşte Aşk Mantık İntikam 9. Bölüm Fragmanı

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler