FOX'un Merakla Beklenen Kanunsuz Topraklar Dizisinde Beklenmedik Gelişme

FOX TV yeni dizi projesi ile sezonu alt üst edecek. Kanunsuz Topraklar dizisi piyasaya oldukça sert bir giriş yapacak. İşte detaylar...

FOX'un Merakla Beklenen Kanunsuz Topraklar Dizisinde Beklenmedik Gelişme
Yayınlanma Tarihi : 22 Eylül 2021 19:25

Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığu FOX TV'nib iddialı dizisi Kanunsuz Topraklar ilk bölümü ile 29 Eylül Çarşamba akşamı rekabete katılıyor.

FOX TV'nin yeni sezon için hazırladığı diziler arasında en dikkat çekeni olan Kanunsuz Topraklar'dan seyircilerden büyük beklenti var. Hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi de aşk öyküsü ve zengin iş insanına karşı verilen mücadele bizleri bekliyor.

Kanunsuz Topraklar dizisinde izleyicileri; Zonguldak'taki bir kömür madeninde yaşanan kaza sonucu madencileri ölüme terk eden bir patrona karşı verilen mücadele ve aynı zamanda bir aşk öyküsü bekliyor. Hak arama ve güçlü olana karşı verilen mücadelenin yaşanacağı dizide izleyiciler 1939 yılının Zonguldak'ını izleyecek. Yaklaşık 3 ay önce çekimlerine başlanan Kanunsuz Toprak yeni sezonda beklentisi en çok yüksek diziler arasında yerini aldı. Dizinin yayınlanan ilk fragmanında izleyiciler oldukça heyecanlandı.

Yayınlandığı ilk dakikalarda fragmanı çok beğenilen ve sosyal medyanın gündemine oturan Kanunsuz Topraklar, Sadakatsiz ve Kuruluş Osman dizileri ile aynı gün yayınlanacak.

Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı dizide Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Serdem Paçal, Hazar Motan, Eylül Su Sapan, Ezgi Çelik ve Ali Erkazan yer alacak.

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden birisi sayılan Kanunsuz Topraklar, Çarşamba akşamları reyting rekortmeni Sadakatsiz ve Kuruluş Osman dizileri arasından kendisine yer bulabilecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

FOX TV ekranlarında 29 Eylül Çarşamba akşamı ilk bölümü ile yayınlanacak Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk fragmanı...

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port