FOX'un Masumiyet Dizisinde İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'den Kötü Haber

FOX TV ekranlarında yayınlanan TV Dizisi Masumiyet final yapınca İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü tıpkı dizideki gibi aşk yaşamaya başlamışlardı. İkiliden kötü haber geldi. İşte ayrıntılar...

FOX'un Masumiyet Dizisinde İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'den Kötü Haber
Yayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2021 17:56

FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisi adından sıkça söz ettiren bir dizi oldu. Hülya Avşar'ın Hale karakteriyle yer aldığı dizi kısa sürede final yapmış ve çok sayıda kişi kadına şiddet olayının anlatıldığı böylesine bir yapımın final yapmasına çok üzülmüş ve kanala tepki göstermişti. Ayrıca dizide aşk yaşayan İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü bu aşkı gerçek hayata taşımışlardı. Ancak aşkları kısa sürdü.

FOX TV'nin 13 bölüm süren Masumiyet dizisi, sadece kadına yönelik şiddeti konu almadı, psikolojik sorunların insanların ve başkalarının hayatını nasıl etkilediğini de gözler önüne sermişti. Oldukça başarılı bir kadroyla yola çıkan dizi ne yazık ki reyting kurbanı oldu ve kısa sürede yayından kaktı.

Masumiyet dizisinde şiddetli ve çekişmeli bir aşk hayatı yaşan İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün aşkları gerçek olmuştu. Sadece dizi hayranları değil, birçok kişi ikiliyi birbirlerine yakıştırmıştı. Ancak hayranları üzen haber geldi. Çift, ayrılık kararı aldı.

Birbirlerini Sildiler

İlişkilerini gözler önünde yaşayan İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü, sosyal medya hesaplarından fotoğraflarını sildikten sonran birbirlerini takipten çıktı.

Dizinin final yapmasının ardından yaz boyu Ege'nin tatil cenneti beldelerinde kimseden saklamadan ve kaçmadan ilişkilerini doldu dolu yaşayan çiftin ayrılık kararı şaşkınlıkla karşılandı.

Henüz her iki taraftan da bir açıklama gelmedi. Umarız her şey gönüllerince olur.

Peki İlayda Alişan Kimdir?

İlayda Alişan, 26 Şubat 1996 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde mezun olan Alişan'ın hayatı, babasının arkadaşının kendisinden habersiz bir şekilde ajansa kayıt etmesiyle değişmiştir.

Nestle, Coco Cola, Akbank gibi birçok markanın reklam filminde rol alan Alişan'ın ilk gerçek oyunculuk deneyimini Bir Çocuk Sevdim dizisinde edinmiştir.

Akıllara Çukur dizisiyle kazınsa da birçok dizi ve filmde yer alan Alişan'ın en etkileyici performansı şüphesiz Gain'in orijinal dizisi Terapist olmuştur.

Peki Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir'in Tire ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi eğitimini tamamlayan Tütüncü, Survivor'ın gönüllüler takımında sergilediği performansla tüm Türkiye'nin tanıdığı biri haline gelmiştir.

İnsanlık Suçu dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini edinen Tütüncü, Afilli Aşk ve Bay Yanlış dizinde rol almıştır.

Kaynak: Objektif Port - Güneş