FOX'un Kanunsuz Topraklar Dizisi İçin Beklenen Karar! Resmen Devreye Alındı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisi yeni bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde yeni senarist ve yeni yönetmenlerin değişiklik kararları görülecek.

FOX'un Kanunsuz Topraklar Dizisi İçin Beklenen Karar! Resmen Devreye Alındı
Yayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2021 20:00

Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı 1930'ların işçi ve zengin sınıfının arasındaki çatışmaya anlatan FOX TV'nin yüksek bütçeli dizisi Kanunsuz Topraklar'da büyük değişiklik yapıldı. Yapılan değişiklik bu akşam yayınlanacak yeni bölüm ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Sezonun iyi çıkış yakalayan dizisi Kanunsuz Topraklar, haftalar geçtikçe güçlü rakiplerinin ortaya çıkması ve işçi sınıfının ayaklanma mücadelesinden çok Gülfem ve Davut'un aşk hayatına odaklanan bir hikaye ile yoluna devam ederken reytinglerde bir hayli düşüş yaşadı. Düşük reytinglere tahammül etmeyen FOX TV'nin yüksek bütçeler harcanarak hazırlanan ve çekimine devam eden dizinin geleceğini yapım şirketinin aldığı önemli kararlar değiştirecek.

Geçtiğimiz hafta yayınlanması gereken bölümü ekranlara gelmedi. Haliyle izleyicilerde endişeye kapıldı. Ancak arkasında yatan nedenin yönetmen ve senarist değişikliği olduğu ortaya çıktı.

Dizinin ilk 6 bölümünü çeken Faruk Teber'in yerine yönetmen Cevdet Mercan geldi. Dizinin yeni senaristi de değişti. Ancak ismi açıklanmadı. Bir haftalık arada dizinin reytinglerini artırmak için hızlı bir çalışma içerisine giren yönetmen ve senaristin imzasını taşıyan yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor hep birlikte izleyip göreceğiz.

Öte yandan yapılan bu değişikliği birçok dizi hayranı sosyal medyada destekledi. Bazı dizi hayranları, yakın çekimlerden, oldukça abartılı mimiklerden ve Gülfem'in babası ve Davut arasında kalmasından şikayetçiydi. Ayrıca Gülfem'in sürekli ağlaması ve çığlık atması, Davut'un adeta Kadir İnanır'ın taklidini yapar gibi konuşması birçok izleyicinin de kanalı değiştirmesine neden olduğu iddia edilmişti.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler