FOX'un Evlilik Hakkında Her Şey Dizisiyle İlgili Beklenmedik Gelişme! Tepki Çok Büyük

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya'nın yer aldığı FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi, Evlilik Hakkında Her Şey tepki çekti. Çok sayıda seyirci kanala tepkili

FOX'un Evlilik Hakkında Her Şey Dizisiyle İlgili Beklenmedik Gelişme! Tepki Çok Büyük
Yayınlanma Tarihi : 02 Ekim 2021 22:26

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ilk 2 bölümdür ekranda fırtınalar estirdi. Bakıldığında bir hukuk dizisi gibi görülse de dizinin içindeki skandallar mide bulandırdı.

Aldatmanın ön planda gösterildiği dizide hırsızlık bile neredeyse normal gibi gösterildi. Sevgilisinin çantasından kendisine aldığı yüzüğü çaldığını söyleyen kız kardeş mi dersin. Bir hukuk bürosunda çalıştığı halde kuyumcuya gidip bileklik çalan avukat mı dersin.

Kafede hiç tanımadığı bir kadına kahve ısmarlayıp yürüyen adam mı dersin. Karısını en yakın arkadaşıyla aldatan milyarder iş adamı mı dersin..

Enişte ile baldız aşkımı dersin!

Dersin de dersin.. Dizi tam bir skandallar yuvası.. Diziyi izleyen bir yabancı sanır Tüm Türkiye'de herkes birbirini aldatıyor.

Aldatmayı neredeyse normalmiş gibi gösteren ve insanların aklına sokan bu tarz dizilere karşı bir şeyler yapılması gerek birazda.

Özellikle Avukat hanımın annesi yılların avukatı olmasına rağmen sırf milyarder bir iş adamı diye masum bir kadını mağdur durumda bırakmak için davayı üstleniyor.

Bu bile avukatları çileden çıkaran başka bir rezalet. Sanki her avukat bu mesleği para için yapıyormuş izlenimi bırakıyorlar.

DİZİNİN 3.BÖLÜMÜNDEN BİLGİLER DE GELDİ

Öte yandan En Son Haber'in geçtiği habere göre Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 3.bölümünden fragmanda geldi.

FOX TV tarafından Yayınlanan yeni bölüm fragmanında; Eşinden dayak yiyen bir kadının kaçarken, Azra'nın önüne çıktığı görülüyor.

Fragmanda Görünen Görüntülerde Kadına ve çocuğuna yardım etmek isteyen Azra, "Bunca zaman nasıl dayandın?" diye çıkışıyor..

Ve Henüz ismi öğrenilemeyen kadın ise "Ben yoktum çünkü kendimden vazgeçmiştim. Ama oğluma vurunca dur dedim. Buna izin vermeyeceğim" diyerek yanıt veriyor..

YİNE DRAM YİNE GÖZYAŞI

Fragmanda Azra'nın duydukları karşısında gözyaşlarını tutamadığı görülürken, şiddet sahneleri ise izleyenleri yine derdinden etkiledi. İlk iki bölümüyle reyting rekoru kıran dizinin daha uzun bir süre izlenmesi bekleniyor..

İlgili Haberler