FOX'un Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Herkesi Yıkan Final..

5 Bölümdür ekranda olan FOX TV dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde beklenmedik bir gelişme yaşandı. Sergen'in oyunu son buldu... Dizinin Final sahnesi soğuk bir duş etkisi yarattı. Yeni bölümden ilk bilgiler de geldi..

FOX'un Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Herkesi Yıkan Final..
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 12:22

5 Bölümdür ekranda olan FOX TV'nin sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yine heyecan doruktaydı. Diziyi izleyen seyirciler Sergen'in yalanları nedeniyle çılgına döndüler.

Ancak Azra beklenmedik bir şekilde Sergen'in tek tek tüm yalanlarını çökertti.

Sergen'in arabayı sattığını ortaya çıkaran Azra işin peşini bırakmadı. Sergen'i yakın takibe aldı. Müvekkilinin yardımıyla dinlediği 3.mesajla tüm gerçeği çözdü.

Sergen'in yasak aşkı sürekli Sergen'den yardım isteyince Azra bu işin peşine düştü...

5.Bölümün Final sahnesinde beklenmedik bir şok yaşadı Sergen... Yasak Aşkının evine gittiğinde karşısında Azra'yı gördü... Ve dizi orada bitti..

Seyirciler derin bir oh çekti.. Zira dizinin 2 Saat 13 dakikalık 5.bölümü boyunca Sergen'in yalanları resmen herkesi bıktırdı.

Neyse ki 6.bölümde hikaye tam rayına oturuyor.. Objektif Port'un derlemesine göre 6.bölümde yaşanacaklar da belli oldu.

Azra Sergen'e bir kez yazıştığın kadın için mi geldin buraya diyerek hesap soruyor ve tokadı patlatıyor. Azra Sergen'in yasak aşkıyla da yüzleşiyor ve ilişkinin devam edip etmesinin benim için hiç bir anlamı yok diyerek meydan okuyor. Benim için anlamı olan tek şey çocuklarım diyerek resti de çekiyor.

Sergen iyice köşeye sıkışıyor. Ve Azra bunu bize yapamazsın diyerek yalvarıyor. Sen bize yapacağını yaptın diyen Azra ise boşanma kararı aldığını Sergen'in yüzüne karşı söylüyor. Aldığı bu haber karşısında şaşkına dönen Sergen ise tek bir kelime dahi edemiyor..

FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 6.bölümüne ait fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz