FOX'un Entrikalarla Dolu Yasak Elma Dizisinin İpi Çekildi! Büyük Çöküş...

FOX TV ekranlarında yayınlanan entrika dolu dizilerinden biri olan Yasak Elma, büyük bir çöküş yaşadı. Dizi tahtını kaybetti. Üstelik zirveye oturan yapım TRT'nin Alparslan Büyük Selçuklu dizisi oldu.

FOX'un Entrikalarla Dolu Yasak Elma Dizisinin İpi Çekildi! Büyük Çöküş...
Yayınlanma Tarihi : 09 Kasım 2021 20:40

FOX TV'nin ve Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni Yasak Elma, ilk çöküşünü yaşadı.

Uzun süredir TV izleyicileri TRT1'in yeni dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun yayınlanacağı günü bekliyordu. Alparslan Büyük Selçuklu dizinin yayınlanmaya başlaması ile Pazartesi akşamları yaşanan kıyasıya reyting rekabetinin ne olacağı merak ediliyordu. Ve sonuçlar herkesi şaşırttı.

Yasak Elma'da Deprem

FOX TV'nin entrika dolu ve absürt komedi tadında devam eden dizisi Yasak Elma, haftalardır reyting sonuçlarında birinci çıkıyordu. Ancak aynı gün yayınlanan iki diziden bir tanesi Yasak Elma'nın tahtını sarstı.

Pazartesi akşamlarının reyting savaşına geçtiğimiz hafta Show TV'nin merakla beklenen Üç Kuruş dizisi katıldı. Ancak iddialı çalışmalar ve tanıtımlar karşılıksız kaldı ve Yasak Elma yine geçtiğimiz haftanın gün birincisi olarak aradan sıyrıldı.

Dün akşam başrollerinde Fahriye Evcen ve Barış Arduç'un yer aldığı ve TRT1'in merakla beklenen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu ilk bölümü ile ekranlara geldi. TRT1'in yeni dizisi gündeme adeta bomba gibi düştü.

Alparslan Büyük Selçuklu Yıktı Geçti

Salı sabahı merakla beklene reyting sonuçları geldi. Ancak haftalardır birinciliği elden bırakmayan Yasak Elma, TRT1'in yeni dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun gelmesi ile sarsıldı. Alparslan Büyük Selçuklu tüm kategorilerde birinci çıkarak Yasak Elma'yı geride bıraktı.

Bakalım gelecek haftalar reyting savaşı nasıl şekillenecek. Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port