FOX'un En İddialı Dizisi Aşk Mantık İntikam'a Efsane Bir Oyuncu Giriyor

FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Aşk Mantık İntikam'da her şeyi karıştıracak yeni bir karakter giriş yapıyor. TV100'den Birsen Altuntaş detayları duyurdu. İşte Aşk Mantık İntikam dizisine katılan yeni isim...

FOX'un En İddialı Dizisi Aşk Mantık İntikam'a Efsane Bir Oyuncu Giriyor
Yayınlanma Tarihi : 22 Eylül 2021 20:15

FOX TV ekranlarında her Cuma akşamı izleyicilerle buluşan Aşk Mantık İntikam dizisi etkileyici reyting performansı ile ara vermeden yoluna devam ediyor.

Yaz sezonunda yayın hayatına başlayan FOX TV'nin romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam, etkileyici reyting performansları sonucu kış sezonunda yoluna devam eden diziler arasında adını en üst sıraya yazdırdı. Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı dizi, hem hikayesi hem de oyuncu kadrosuyla bir hayli beğenildi. Henüz 14. bölümü yayınlanacak dizide yeni karakterler karşımıza çıkacak. Çağla karakterinin eski sevgilisi olarak diziye yeni bir oyuncu katılacak. Yeni karakter ile ortalık karışacak gibi görünüyor.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla'nın eski sevgili Mert karakterini Yusuf Akgün canlandıracak.

Çağla, Esra ile Ozan'ın aralarına girmek için her yolu denerken istemeden zor günlerin kapısını aralıyor. Çağla'nın eski sevgili Mert'in hikayeye dahil olmasıyla bakalım izleyicileri ve Çağla'yı neler bekliyor olacak.

Aşk Mantık İntikam 14. Bölümü ile 24 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00'de FOX TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Peki Aşk Mantık İntikam'ın Mert'i Yusuk Akgün Kim?

mv5bnzrhnmi1ntgtytgzyi00ntu2ltlinzmtmzdmngi4mtg3odk1xkeyxkfqcgdeqxvymtiyotq5otuz-v1-4719.jpg

Yusuf Akgün, 11 Eylül 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne girdikten 1 yıl sonra Ortaoyuncular'da duayen sanatçı Ferhan Şensoy'un asistanlığını yaptı. Hepsi 1 dizisindeki Korkut karakteri ile ün kazanan Akgün, Adını Feriha Koydum, Su ve Ateş, Cennet'in Gözyaşları ve Emir'in Yolu gibi birçok projede yer almıştır.

Kaynak: TV100 - Objektif Port