FOX'un Aşk Mantık İntikam Dizisinde Çok Kritik Karar!

FOX TV'nin sevilen dizisi Aşk Mantık intikam herkesi çok şaşırtan bir kararla gündeme geldi. Sevilen dizinin çizgisi mi değişiyor? İşte ayrıntılar...

FOX'un Aşk Mantık İntikam Dizisinde Çok Kritik Karar!
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2021 18:50

FOX TV'nin romantik komedi tadındaki dizisi Aşk Mantık İntikam yoluma dram yapımlarına benzer bir şekilde devam ediyor. Başta romantik komedi dizisi olarak yayınlanan Aşk Mantık İntikam, istediği iyi reyting sonuçlarını yeni tarzında da yakaladı.

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün yer aldığı Aşk Mantık İntikam, bu akşam 17. bölümü ile izleyicilerle buluşacak. Ancak dizide kritik bir karar anı var. Esra karakteri alacağı yeni karar ile hikayede birçok değişikliğe neden olabilir. İşte bu akşam yayınlanacak 17. bölümün son fragmanı ve detayları...

Ozan ve Çağla'yı samimi bir şekilde gören Esra'nın Ozan'a olan güveni ve inancı sarsılır. Esra artık Ozan'ı beklemekten vazgeçerek, kendini seven birisiyle birlikte olma kararı alır.

Esra, Ozan ve Çağla'nın yakınlaşmasının ardından soluğu Çınar'ın yanında alır. Esra ani bir karar ile Çınar ile sevgili olmaya karar verir. Çınar, Esra'nın sözlerine çok sevinir. Çünkü, Çınar'ın sevdiği kişi artık onu seçmiştir. Sırada Çınar'ın Ozan'ın koltuğuna oturma planı vardır. Ancak Ozan da bu duruma karşı boş durmayarak bir hamle gerçekleştirir.

Çağla, Ozan ile her şeyi yoluna koyduğuna düşünse de Ozan hala Esra'ya aşıktır. Çağla ise bu durumu fark ettikçe Esra'nın şirketten gitmesi için elinden geleni yapar. Şirketi tehlikeye atacağı bir plan uygulayan Çağla, Esra'nın hem şirketten gitmesine hem de Ozan'ın gözünden düşmesini yarayacak planı yapabilecek mi?

İşte Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm Fragmanı

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port