FOX'da Yüzü Gülmeyen İlayda Alişan'ın işleri Açıldı, Yeni İşi Şaşırttı

FOX ekranlarında yayınlanan TV dizisi 'Masumiyet' final yapınca bir süre ekranlara veda eden İlayda Alişan şimdilerde yeni bir dizi projesiyle gündemde. Ancak işler öyle bir açıldı ki diziden sonra bir projesinin daha olduğu ortaya çıktı.

FOX'da Yüzü Gülmeyen İlayda Alişan'ın işleri Açıldı, Yeni İşi Şaşırttı
Yayınlanma Tarihi : 06 Eylül 2021 20:45

Show TV ekranlarında yayınlanan ve 4 sezon süren Çukur dizisinde canlandırdığı Akşın karakteriyle çıkış yakalayan İlayda Alişan, birçok markanın reklam yüzü olduktan sonra FOX TV ekranlarında yayınlanan ancak reyting kurbanı olan Masumiyet dizisi ile karşımıza çıkmıştı.

13 bölüm süren Masumiyet dizisinde canlandırdığı Ela karakteriyle son olarak FOX TV ekranlarında seyirciyle buluşan Alişan, bir süredir ekranlarda yoktu.

Kariyerine emin adımlarla ilerlemeye dikkat eden oyuncunun yeni dizi projesi herkesi heyecanlandırdı. İlayda Alişan konuk oyuncularıyla dikkat çeken, TV8 ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Kırmızı Oda'da rol alacak.

Kırmızı Oda'da canlandıracağı karakter hakkında bir bilgi paylaşmayan güzel oyuncu, bu haberin duyurulmasının ardından herkesin aklına GAİN'de yayınlanan Terapist dizinde karakterini adeta yaşadığı performansı geldi.

Öte yandan İlayda Alişan geçtiğimiz günlerde sevgilisi Serkay Tütüncü'den de ayrılmıştı. Objektif Port sayfalarımızda haber olarak yer vermiştik.

Öte yandan genç ve güzel oyuncumuz bir film projesinde de yer alacak. Netflix'de yayınlanacak İyi Adamın 10 Günü isimli film İlayda Alişan'ın ilk film projesi olacak. Ayrıca başrolünde deneyimli oyuncu Nejat İşler yer alacak. Yakınca çekimlerine başlanacak filmin yapımcılığını Ay Yapım üstelenecek. Nejat İşler, Esra Ranobar, Nur Fettahoğlu, Şenay Gürler gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı film projesi İlayda Alişan için oldukça iyi bir tecrübe olacak.

Yazar Mehmet Eroğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan film; dört kadının bir adamın hayatına olan etkisini ve on günde olup bitenin muamma olduğu eski avukat Sadık'ın hikayesini anlatacak.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port