FOX'a veda eden Alperen Duymaz’ın yeni dizisindeki rolü belli oldu!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Son yaz dizisinin final yapmasıyla ekrana veda eden Alperen Duymaz yeni dizisiyle geri dönüyor. Hayat vereceği karakterde belli oldu.

FOX'a veda eden Alperen Duymaz’ın yeni dizisindeki rolü belli oldu!
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2021 21:51

FOX TV'nin en başarılı dizilerinden biriydi Son yaz dizisi. Ancak ikinci sezona giren dizideki hikaye değişikliği erken final getirdi. Seyirciyi kaçıran senaristler dizinin sonunu getirdi.

Son yaz dizisinin başrol oyuncularından olan Alperen Duymaz'da hiç olmadığı kadar büyük bir yükseliş elde etmişti. Oynadığı Bodrum Masalı ve Çukur dizileriyle dikkat çeken Alperen Duymaz adeta FOX TV ekranında yayınlanan Son yaz dizisiyle büyük bir çıkış yakalamıştı.

Dizi final yapınca Alperen Duymaz'a da teklifler yağıyordu. Oyunculuktaki performansı kadar yakışıklılığıyla da dikkat çeken Alperen Duymaz dizisi biter bitmez yeni projeye başladı.

Erkek Severse isimli dizide başrol oyuncusu olan Alperen Duymaz'ın yeni rolüyle ilgili ilk bilgiler de geldi.

Son yaz dizisinin final yapmasıyla Gold film ile masaya oturup anlaşan yakışıklı oyuncu bein Connect için hazırlanacak olan Erkek Severse isimli dizide yer alacak.

Başrol oyuncusu olan Alperen Duymaz'ın kadın partneri ise henüz belli olmadı. Hayranları FOX TV ekranında yayınlanan Son yaz dizisindeki rol arkadaşı Hafsanur Sancaktutan'ın olmasını istiyor olsa da yapım şirketi hala görüşmelerini devam ettiriyor.

Öte yandan Ömür Atay’ın yönetmen olduğu projenin hazırlıkları ve oyuncu seçimleri devam ediyor. Bu arada da yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz’ın, yeni dizisi Erkek Severse’de canlandıracağı karakterle ilgili bilgiler de gelmeye başladı.

TV100 Ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Alperen Duymaz, Erkek Severse dizisinde bir dijital pazarlama şirketinin sahibi olan Kenan karakterine hayat verecek.

Senaryosu ise Evliliğe Giden Yol isimli kitabı İtalyanca’ya çevrilen Aslı Zengin’e ait olan dizi 13 bölüm olarak ekrana gelecek. Mini bir dizi olarak seyirciyle buluşacak bu dizinin tutması durumunda ise 2.sezon anlaşması yapacak.

ERKEK SEVERSE DİZİSİNDE NELER ANLATILACAK?

Alperen Duymaz'ın başrollerinde yer aldığı Erkek severse dizisindeki anlatılacak hikaye de belli oldu. Buna göre Eski eşi oldukça sorumsuz bir adam olan Zeynep bir süre sonra işsiz kalacak ve yeni girdiği Yelda'ya ait iş yerinin hayatında yeni bir dönüm noktasını başlatmasına neden olacak.

Herkesin en çok merak ettiği şeyse eşinden boşanmış iki çocuk annesi Zeynep karakterine kimin hayat vereceği..

Dizinin erkek oyuncusu Alperen Duymaz 2021 itibariyle 28 yaşında. 3 Kasım 1992 doğumlu olan Alperen Duymaz'ın yaş aralığında bir kadın oyuncunun Erkek Severse dizisinde rol alması bekleniyor..

Dizinin çekimlerine de önümüzdeki haftalarda başlanması bekleniyor.