FOX Yönetimi aldığı Aşk Mantık İntikam Kararıyla Dizi Severleri Şaşırttı

FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Aşk Mantık İntikam final yapacak mı yapmayacak mı diye beklenirken kanal beklenmedik bir karar aldı ve işe yaradı da.. İşte ayrıntılar...

FOX Yönetimi aldığı Aşk Mantık İntikam Kararıyla Dizi Severleri Şaşırttı
Yayınlanma Tarihi : 04 Eylül 2021 19:30

Geçtiğimiz sezon Cuma akşamları yayınlanan Son Yaz dizisi izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı Son Yaz dizisi, ayrılıkların ve yeni oyuncuların katılmasının ardından izleyicide merak uyandırdı.

Son Yaz dizisinin tatile girmesinin ardından Cuma akşamlarını reyting rekorlarıyla dolduran Aşk Mantık İntikam dizisi yayınlanmaya başladı. FOX TV'nin en sevilen yaz dizi Aşk Mantık İntikam parmak ısırtan reyting rekorlarına imza attı. Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı dizinin yayından kaldırılacağı veya yayın gününün değişeceği konuşuluyordu. FOX TV son kararını verdi.

Son Yaz dizisinin yeni sezon çekimlerine başlamasının ardından Aşk Mantık İntikam dizisinin koltuğu sallanmaya başlamıştı. Ancak kanal oldukça şaşırtan bir karar aldı. Bundan böyle, Son Yaz dizisi Cumartesi akşamları izleyiciyle buluşacak. Reyting sıralamasında gün birincisi olan Aşk Mantık İntikam dizisi Cuma akşamları yayınlanmaya devam edecek.

Son Yaz dizisi hayranları bu karara tepki gösterse de FOX TV'nin aldığı bu kararın çok doğru olduğu elbette reyting sonuçlarından anlaşılıyor.

Dün akşam yayınlanan 11. bölümü ile Aşk Mantık İntikam, tüm kişiler ve ABC1 gruplarında gün birincisi olarak öne çıktı.

Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan diziler arasından reyting rekorlarıyla öne çıkan ve devam kararı alınan Aşk Mantık İntikam dizisi hayranları, FOX TV'nin aldığı bu kararı memnuniyetle karşıladı.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port