FOX TV'nin Yasak Elma Dizisinde Ters Köşe Yapacak Yeni Plan Ortaya Çıktı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisindeki son plan ortaya çıktı. Yasak Elma için yeni hedef ise rekor kırmak. İşte ayrıntılar...

FOX TV'nin Yasak Elma Dizisinde Ters Köşe Yapacak Yeni Plan Ortaya Çıktı
Yayınlanma Tarihi : 20 Kasım 2021 20:30

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi milyonların konuştuğu bir yapım haline geldi. İlk 4 sezonunda olduğu gibi 5. sezonunda da iyi bir başarı yakalayan Yasak Elma'nın geleceği de belli oldu.

Yasak Elma dizisini başrol oyuncusu Şevval Sam geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, bu dizide yaşlanmak istemediğini açıklaması dizisinin sezon sonunda biteceğinin sinyallerini vermişti. Ancak akıllarda 5. sezon sonunda final yapması ihtimali doğmuşken, Yasak Elma yapımcısının hayali, dizi hayranlarını mutlu etti.

Yasak Elma'nın Geleceği Belli Oldu

FOX TV ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Eda Ece, Berk Oktay, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz ve Şevval Sam'ın yer aldığı reyting rekortmeni dizinin yapımcı şirket sahibi Fatih Aksoy'un gözbebeği dizisi Yasak Elma için gelecek planları belli oldu.

Medyapım'ın sahibi Aksoy, kendi kariyer rekorunu kırmak istiyor. Kariyer rekorunu kırmak isteyen Aksoy, eğer Yasak Elma dizisinin başarısı düşmeden devam ederse 200. bölüme kadar ulaşmayı hedefliyor.

Öte yandan 6. sezon planlarının yapımcı şirket Medyapım tarafından yapıldığı da ortaya çıktı.

Dizinin senaryosundan yapımdaki her konuya kadar en az dizi ekibi kadar ilgi gösteren Aksoy'un kendi bölüm rekorunu kırmak için şirketinin en önemli dizi projesi olan Yasak Elma'yı el üstünde tuttuğu da böylelikle anlaşıldı.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler