FOX TV'nin Yasak Elma dizisinde bu kadar olmaz dedirten gelişme

Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisi yine FOX TV seyircisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde beklenmedik gelişmeler yaşanacak.

FOX TV'nin Yasak Elma dizisinde bu kadar olmaz dedirten gelişme
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2021 14:10

120 bölümdür ekrana gelen Yasak Elma dizisi geldiği nokta itibariyle büyük bir reyting elde etmiş durumda. Üç Kuruş rakip olacak deniyordu buna rağmen Yasak Elma zirveden inmiyor.

Üstelik Yasak Elma dizisinde senaristler tarafından mantıklı kararlar alınıyor. Yıldız, Çağatay ve Kumru arasında oluşturulmuş olan hikayeyi seyirci sevdi. Yasak Elma an itibariyle TRT1 ekranlarında yayınlanan Alparslan’dan sonra en çok izlenen dizi olarak kayıtlara geçmiş durumda.

Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Murat Aygen ile Biran Damla Yılmaz’ın başrollerinde yer aldığı Yasak Elma dizisi yeni bölümünde yine gündemi alt üst edecek. Dizi bir yandan entrika bir yandan dram bir yandan da komedi havasında seyrediyor..

Yasak Elma günümüzde kendisiyle de dalga geçen tek dizi konumunda... Yeni bölümde ise Yıldız kendisini aldatan Çağatay'dan boşanmak isterken son anda Kumru'nun şahit olması üzerine vazgeçecek. Kumru'nun babası Doğan ile bir araya gelecek olan Yıldız, Çağatay'ın aralarında bir şey olduğu düşüncesiyle büyük bir kriz yaşayacak..

Televizyon gazetesi tarafından derlenen habere göre Yeni bölümde ayrıca Aldatıldığını öğrenen Yıldız kendisini aldatmış olan eşinin Doğan ile de birlikte bir ilişkisi olduğu düşüncesine kapılarak üstüne bir de bu sorunla mücadele edecek. Daha önce boşanmak istemeyen Çağatay ise bu kez karar değiştirerek Yıldız'a çok ağır sözler söyleyip boşanmak için elinden ne geliyorsa yapmaya çalışacak.

Yasak Elma dizisinin 121.bölümünde ortalığın adeta yangın yerine dönmesi bekleniyor. Dizinin hayranları muhtemelen sıkılmadıkları bir bölüm izlemiş olacaklar. 121.bölümü FOX TV ekranlarında 22 Kasım Pazartesi tarihinde ekrana gelecek Yasak Elma dizisinin resmi youtube kanalında fragmanı da yayınlandı.

İlgili Haberler